Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104

.
Blogi

Innovatiivsed B-Lite rinnaimplantaadid

05.11.2022
| Kategooria -> Blogi

Kas Sinu rinnad tunduvad väikesed, lõtvunud, on erineva suurusega või hoopis kõike korraga ning Sa ei ole rahul oma rindade välimusega? Kui Sa oled kunagi mänginud mõttega suurendada oma rindu rinnaimplantaatidega, soovitan Sul lugeda edasi. Esteetilise Kirurgia Erakliiniku Clinica juhataja ja tippkirurg Peep Pree räägib järgnevalt miks on tähtis rinnaimplantaadi kaal.

Rinnaimplantaadi kaal

On teada, et suurte ja raskete rindadega võib kaasneda mitmeid tervisehäireid: näiteks selja ja õlavöötmevalud. Rinnakoed kaotavad aja jooksul oma elastsuse, muutes rinnad järjest tundlikumaks raskusjõule. Suuremad ja raskemad rinnad kipuvad kergemini vajuma, millega kaasneb sageli vale kehahoiak ja halb rüht.

Ka rinnaimplantaate valides on oluline mõista, et operatsioonijärgseteks võimalikeks komplikatsioonide põhjuseks on ka rinnaimplantaatide kaal. Kergemakaaluliste rinnaimplantaadidega on surve rinnakoele ja luustikule märgatavalt väiksem ja väiksem on ka gravitatsioonimõju. Implantaatidega suurendatud rinnad püsivad reeglina kauem kaunimad ja kandja tunneb ennast kaunima ja enesekindlamana. Väiksem rinna kaal vähendab rindade vajumist ja seepärast tunned ennast oluliselt mugavamini, eriti sporti tehes.

 

Innovaatlised rinnaimplantaadid B-Lite

Nüüdseks on selge, et rinnaimplantaati valides on tähtis ka implantaadi kaal. Käesolevalt on maailma kõige kergemad rinnaimplantaadid B-Lite rinnaimplantaadid, mis on kuni 30% kergemad võrreldes kõikide muude rinnaimplantaatidega.

Rinnaimplantaadi innovaatiline kaalulangus on saavutatud ainulaadse B-Lite silikoongeeliga. Silikoongeel sisaldab mikrosfääre, mis on tugevdatud meditsiinilise kvaliteetse silikoongeeliga. Mikrosfäärid on inertsed, ülikõrge puhtusega ja seest õõnsad borosilikaadist mikrosfäärid, mida NASA kasutab laialdaselt kui kergekaalulist, kuid vastupidavat täitelahust.

 

Kergekaaluliste rinnaimplantaatide tehnoloogia

B-Lite rinnaimplantaatide 30% kergem kaal on saavutatud implantaadi kesta täitmisel meditsiinilise silikoongeeliga ning mikrosfääridega, mis on seest õõnsad ja äärmiselt vastupidavad. Geelil on tugevad omadused ja ohutustase, mis annab rinnaimplantaadile loomuliku välimuse ja kuni 30% väiksema kaalu.

Silikoongeel sisaldab pisikesi õõnsaid mikrossfääre, mis teevad implantaadi kuni 30 % kergemaks võrreldes muude levinud implantaatidega. Allikas B-Lite.com.

 

 

 

Kergekaalulised rinnaimplantaadid B-Lite suurendavad ka ohutust ja mugavustunnet, vähendades rinnakoele ning luustikule avalduvaid gravitatsioonist tingitud mõjusid. Tänu kergema kaalulistele implantaatidele säilitavad rinnad oma kauni kuju ja vormi kauem, kui teiste implantaatidega, sest B-Lite implantaadid ei ole nii rasked ja rinnad vajuvad aja jooksul gravitatsiooni tõttu vähem. B-Lite tehnoloogia tagab kuni 30% kergemad rinnad – pakkudes nooruslikult elutruud välimust ja tunnetust ilma kaela ja selga koormamata.

B-Lite implantaatid kaaluvahe võrreldes teiste silikoon-implantaatigega on suuremate implantaatide puhul suurem, kui väiksematel suurustel. Täpsemalt vaata B-Lite Baltics poolt esitatud tabelist.

Kas arvad juba, et rindade suurendamine maailma kergeimate rinnaimplantaatidega B-lite võib olla Sinu jaoks? Loe edasi, enne kui otsustad.

 

B-Lite rinnaimplantaatide ohutus

B-Lite rinnaimplantaadid on läbinud kümne aasta pikkuse teadus- ja arendustegevuse ning põhjaliku testimise. B-Lite patenteeritud lahendus võimaldab toota tavaliste silikoonimplantaatidega võrreldes kuni 30% kergemaid implantaate, säilitades seejuures suurendatud rindade soovitud kuju, tunde ja mahu.

  • B-Lite implantaatide tootmisel on kasutatakse standardseid silikoonkesti, mida valmistab üle 25-aastase rinnaimplantaatide tootmise kogemusega Saksa tootja, kelle tooteid on aastate jooksul edukalt kasutatud sadadel tuhandetel naistel ning nende ohutus on põhjalikult dokumenteeritud.
  • Mikrosfääride sobivust on tõestatud teaduslikult meditsiinilisi seadmeid, standardeid ja metoodikat rakendades. B-Lite mikrosfäärid on kasutatud ja heaks kiidetud paljudes kliinilistes rakendustes.
  • Mikrosfäärid on fikseeritud. Isegi ebatõenäolise rebenemise korral on mikrosfäärid konstrueeritud jääma geeli sisse.
  • Täitematerjalina kasutatakse parima kvaliteediga meditsiinilist, sidusat, mikrosfääridega silikoongeeli. Kasutades valikulist ruumilist positsioneerimist ja mikrosfääride keemilist sidumist geelvõrguga, läheb täiendava tugevuse tarvis vaja vähem silikoongeeli.
  • Ka B-Lite implantaate toodetakse nii sileda kui tekstureeritud pinnaga.

Maailma kergeimaid B-Lite rinnaimplantaate hakati Euroopas kasutama 2015. aastal ning on Eestis kasutusel Peep Pree poolt juhitavasse Esteetilise Kirurgia Erakliinikus Clinica.

 

Rindade suurendamine implantaatidega – vali õige suurus ja kuju

Rinnasuurendusoperatsiooni puhul on kõige olulisem, et ilukirurg suurendab Sinu rindu mitte liiga palju ega ka liiga vähe, vaid täpselt nii palju, kui on vaja Sinu enesekindluse ja hea välimuse tagamiseks. Alatäidetud rinnad ei näe välja ilusad, sest on täidlased ja lõtvunud ning lõtvuvad raskuse tõttu aja jooksul veelgi. Rindu täidab ilukirurg nii, et olemasolev tühjus ja lõtvus saavad täidetud. Erineva kujuga implantaadid annavad rinnale erineva tulemuse. Seepärast on oluline valida sobivaima kujuga rinnaimplantaadid. Ka B-Lite implantaate on erinevaid mudeleid, nii ümaraid kui ka anatoomilisi ehk tilgakujulisi.

Peale rindade suurendamise operatsiooni pead arvestama teatud taastumisajaga ning piirangutega spordialadele, mis nõuavad tõsisemat tööd rinnalihastega. Kuna ükski protees ei ole igavene, soovitab Dr Peep Pree kindlasti iga pooleteise kuni kahe aasta möödudes oma rindasid ultraheliuuringus kontrollimas käia.

Kui Sinu liiga väikesed või ebaühtlased rinnad ei luba Sul tunda end piisavalt naiseliku ja veetlevana, on rindade suurendamine uudsete implantaatidega Esteetilise Kirurgia Erakliinikus Clinica Sulle just parim ning ohutuim lahendus. Vaata ka rindade suurendamine implantaatidega ja rindade suurendamine rasvasüstidega.

B-Lite rinnaimplantaatide kohta on rohkem informatsiooni inglise keelsel veebilehel B-Lite.com.

 

1 Step 1
Pane end kirja, et saada:
sooduspakkumisi, nõuandeid, värskeid ilukirurgia uudiseid
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder