Avatud E-R 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
  Blogi
  Viimased postitused
  Plasikakirurgia ja COVID-19
  rindade suurendamine - Clinica - Peep Pree
  Kurjusekortsu eemaldamine ilusüstiga
  Facelift operatsioon
  Dr Peep Pree
  Silikoonrinnad ja rinnavähk
  Clinica Peep Pree
  Clinica: Silmalaugude korrigeerimine
  Ilusüstide võimalikud tüsistused
  Rindade suurendamine - Konsultatsioon
  Struktureeritud Allergan rinnaimplantaadid
  Rasvaimu- Clinica
  Ilukirurgia statistika - Clinica
  Rindade suurendamine ilma operatsioonita - JAH võimalik
  Rindade suurendamise probleemid
  ilukirurgia trendid-naine binokliga
  Naine peale rinnasuurendusoperatsiooni
  Kuidas nooruslikum välja näha
  Kuidas vabaneda inetust armist?
  5 põhjust, miks on iluoperatsioonid nii kallid

  Meestele: naiselikest rindadest vabaks!?

  28.01.2017
  | Kategooria -> Meestele

  Suured rinnad kaunistavad naisi, meestele tekitavad naiselikud rinnad aga piinlikkust. Liialt suurte ja naiselike rindadega mehed ei tunne uhkust oma keha üle ning häbenevad oma paljast ülakeha teistele näidata. Kardetakse elada ka aktiivset seksuaalelu ning kanda liibuvamaid riideid. Sageli ei saa mehed treeningute ning tervisliku toitumisega oma rasvarohkeid rindasid vormi ja seepärast on ainsaks lahenduseks kirurgiline sekkumine. Esteetilise Kirurgia Erakliiniku Clinica tippkirurg Dr Peep Pree selgitab naiselike rindade ehk günekomastia tekkepõhjuseid ning millega tuleb enne ja peale günekomastia operatsiooni arvestada.

  Naiselikud rinnad meestel pole enamjaolt ennetatavad ning tekkepõhjuseks on enamasti organismi nais- ja meessuguhormooni tasakaalu häirumine. Ka erinevad ravimid või haigused võivad tekitada günekomastiat. Kui puberteediealistel poistel on günekomastia üsna tavaline nähtus, mis ajaga iseenesest taandub, siis täiskasvanu eas võib tihtipeale suurtest rindadest lahti saada ainult kirurgilise sekkumisega.

  Clinika ilukliiniku juhata Dr Peep Pree selgitab, et täiskasvanud meestel esineb kas rasvkoe liiast suuri rindasid või rinna näärmekoe liiast suuri rindasid. Rasvarikkaid suuri rindasid vähendab kirurg enamikel juhtudel rasvaimuga, mis on küllaltki lihtne operatsioon. Kui lisaks rasvunud rindadele esineb ka rinna naha lõtvust ehk rippuvat rinda, tuleb teha lõikus, kus operatsiooni käigus eemaldab kirurg ülearuse rasvkoe ning ka lõtvunud naha. Günekomastia operatsiooni teostab kirurg Clinica erakliinikus alati üldnarkoosiga ja protseduur kestab 2-3 tundi.

  Günekomastia operatsioonid ei ole eriti traumaatilised. Olenevalt operatsiooni tehnikast kestab taastumisprotsess tavaliselt 1-4 nädalat. Juba paari päeva pärast on paistetus alanenud ja näha esmased tulemused. Kahe nädala jooksul peale operatsiooni soovitab kirurg kanda spetsiaalseid kompressioonriideid, mis alandavad turset. Tavalisse elurütmi naasmine võtab aega 7 päeva ning täielik taastumine kuni 8 nädalat. Parimate tulemuste ilmnemine võib aga aega võtta kuni 6 kuud.

  Dr Pree räägib, et peale günekomastia operatsioonist taastumist on paljud mehed hakanud regulaarselt käima jõusaalis või muudel treeningutel. Kasvanud on nende enesekindlus ning enam ei häbeneta oma ülakeha teistele näidata. Günekomastia operatsioon Clinica erakliinikus tagab püsivalt lameda, pringi ning meheliku kujuga rinna. Peale naiselike rindade korrastamise operatsiooni tunneb mees ennast enesekindla, seksika ja edukamana.

  Soovid lahti saada naiselikest rindadest ning tunda uhkust oma meheliku keha üle iga päev? Clinica ilukirurg tutvustab Sulle konsultatsioonil protseduuri üksikasju, operatsiooni käiku, oodatavaid tulemusi ning vastab Sinu küsimustele. Võta julgesti ühendust Clinica sõbraliku personaliga juba täna ning lepi kokku aeg konsultatsiooniks meie tippspetsialistiga.

   

  []
  1 Step 1
  Pane end kirja, et saada:
  sooduspakkumisi, nõuandeid, värskeid ilukirurgia uudiseid
  keyboard_arrow_leftPrevious
  Nextkeyboard_arrow_right
  Vulkano Design - WordPress kodulehe tegemine ja haldus