Avatud E-R 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
Esteetiline kirurgia

Lõtvunud kõhuseina plastika

Lõtvunud kõhuseina plastika on sobiv operatsioon patsientidele, keda häirib rippuv kõhunahk, väljaveninud lihased ja rasvaladestus kõhupiirkonnas. Probleem on sagedane nii peale rasedust kui ka suure kaalukaotuse korral (sh maovähendusoperatsioon) ning regulaarse treeningu ja dieediga ei ole enam võimalik kõhtu vormi saada. Tõhus abi siin on Clinica kliiniku kõhuplastika operatsioonist, mille käigus kirurg eemaldab üleliigse naha ja rasvkoe ning pingutab veninud kõhulihased. Kõhuplastika operatsioon ei takista rasedusi tulevikus!

 

Lõtvunud kõhuseina plastika tulemus:
  • esmased tulemused on näha koheselt
  • figuuri märkimisväärne paranemine
  • keha muutub veetlevamaks, nooruslikumaks ja sihvakamaks
  • püsiv tulemus

 

Operatsioon

Operatsioonil eemaldab plastikakirurg liigse naha ja rasva kõhu kesk- ja alaosast ning tugevdab lõtvunud kõhulihaseid. Operatsiooni järgselt on vajalik kanda kompressioonriideid, et toetada paranemist. Clinica kliinikus toimuvad lõtvunud kõhuseina plastika operatsioonid üldnarkoosiga.

 

Taastumine

Lõtvunud kõhuseina plastika operatsiooni järel on vajalik 3-4 nädalane taastumisperiood. Sinu ilu ja tervise kiireks paranemiseks vaatab arst Sinu seisundi enne operatsioonilt koju minekut hoolikalt üle ja annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Taastumise toetamiseks soovitab arst kanda korsetti. Lisaks saad kaasa ka individuaalse ravimikomplekti. Nädala möödudes ootab arst Sind Clinica kliinikusse tagasi, et jälgida paranemisprotsessi.

 

Lõtvunud kõhuseina plastika ajakava Clinica kliinikus
Protseduuri kestus 2-4 tundi
Kliinikus 1 öö
Tagasi tööl 3–4 nädalat
Naasmine normaalsesse elurütmi (sh sport) 4-6 nädalat
Parimate tulemuste ilmnemine 4-6 kuud
Hind alates 3 800 €

 

Lõtvunud kõhuseina plastika operatsiooni teostab: dr Peep Pree, dr Triin Vasar