Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
  Esteetiline kirurgia

  Rindade suurendamine rasvasüstidega

  Kui naine ei tunne end oma väikeste või erineva suurusega rindade tõttu piisavalt naiseliku ja veetlevana, on rindade suurendamine rasvasüstide abil Esteetilise Kirurgia Erakliinikus Clinica just parim lahendus. Rasvasüstide ehk rasva siirdamise puhul kasutab Clinica kliiniku arst rinna täitematerjalina patsiendi enda doonorpiirkonna rasvkudet. Rasvasüstide abil saab suurendada rinda kuni pool korvisuurust. Rasvasüstid on patsiendile ohutud, sest patsiendi enda keha doonorpiirkonnast võetud rasv kohaneb rindades hästi. Rasvasüstide korral ei teki allergilisi ega äratõukereaktsioone. Ka ei tekita väikesed võetavad rasvakogused doonorpiirkondadele suuri traumasid. Rasvasüstide tulemus rindades on püsiv ja tulemus aastatega ei kao.

  Rindade suurendamine rasvasüstidega tulemus:
  rindade-suurendamine-rasvasustidega-pilt-2rindade-suurendamine-rasvasustidega-pilt-1

  • rinnad muutuvad pringimateks ja veetlevamateks
  • enesetunne ja elukvaliteet paranevad
  • rinnad suurenevad kuni pool korvisuurust
  • püsiv tulemus

   

  Operatsioon

  Clinica kliiniku kirurg teostab eelnevalt kokku lepitud doonorpiirkonnas rasvaimu, võttes sealt vajaliku koguse rasva. Seejärel süstib kirurg ettevalmistatud steriilse rasvkoe rindadesse. Operatsioon rindade suurendamine rasvasüstidega toimub üldnarkoosis.

  Taastumine

  Rindade suurendamine rasvasüstidega taastumisperiood kestab 1 – 2 nädalat. Sinu ilu ja tervise kiireks paranemiseks vaatab arst Sinu seisundi enne operatsioonilt koju minekut hoolikalt üle ja annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Arst annab Sulle kaasa ka individuaalse ravimikomplekti. Nädala möödudes ootab arst Sind Clinica kliinikusse tagasi, et jälgida paranemisprotsessi.

  Rindade suurendamine rasvasüstidega ajakava Clinica kliinikus

  Protseduuri kestus1-3 tundi
  Kliinikus1 öö
  Tagasi tööl4-5 päeva
  Naasmine normaalsesse elurütmi (sh sport)3-4 nädalat
  Parimate tulemuste ilmnemine3-4 kuud
  Rindade suurendamine rasvasüstiga hindalates 3600 €

   

  Rindade suurendamise operatsiooni rasvasüstidega teostab: dr Triin Vasar

  Broneeri konsultatsioon