Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104

.
Esteetiline kirurgia

Rindade suurendamine rasvasüstidega

Kui naine ei tunne end oma väikeste või erineva suurusega rindade tõttu piisavalt naiseliku ja veetlevana, on rindade suurendamine rasvasüstide abil Esteetilise Kirurgia Erakliinikus Clinica just parim lahendus. Rasvasüstide ehk rasva siirdamise puhul kasutab Clinica kliiniku arst rinna täitematerjalina patsiendi enda doonorpiirkonna rasvkudet. Rasvasüstide abil saab suurendada rinda kuni pool korvisuurust. Rasvasüstid on patsiendile ohutud, sest patsiendi enda keha doonorpiirkonnast võetud rasv kohaneb rindades hästi. Rasvasüstide korral ei teki allergilisi ega äratõukereaktsioone. Ka ei tekita väikesed võetavad rasvakogused doonorpiirkondadele suuri traumasid. Rasvasüstide tulemus rindades on püsiv ja tulemus aastatega ei kao.

Rindade suurendamine rasvasüstidega tulemus:
rindade-suurendamine-rasvasustidega-pilt-2rindade-suurendamine-rasvasustidega-pilt-1

  • rinnad muutuvad pringimateks ja veetlevamateks
  • enesetunne ja elukvaliteet paranevad
  • rinnad suurenevad kuni pool korvisuurust
  • püsiv tulemus

 

Operatsioon

Clinica kliiniku kirurg teostab eelnevalt kokku lepitud doonorpiirkonnas rasvaimu, võttes sealt vajaliku koguse rasva. Seejärel süstib kirurg ettevalmistatud steriilse rasvkoe rindadesse. Operatsioon rindade suurendamine rasvasüstidega toimub üldnarkoosis.

Taastumine

Rindade suurendamine rasvasüstidega taastumisperiood kestab 1 – 2 nädalat. Sinu ilu ja tervise kiireks paranemiseks vaatab arst Sinu seisundi enne operatsioonilt koju minekut hoolikalt üle ja annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Arst annab Sulle kaasa ka individuaalse ravimikomplekti. Nädala möödudes ootab arst Sind Clinica kliinikusse tagasi, et jälgida paranemisprotsessi.

Rindade suurendamine rasvasüstidega ajakava Clinica kliinikus

Protseduuri kestus1-3 tundi
Kliinikus1 öö
Tagasi tööl4-5 päeva
Naasmine normaalsesse elurütmi (sh sport)3-4 nädalat
Parimate tulemuste ilmnemine3-4 kuud
Rindade suurendamine rasvasüstiga hindalates 4600.-

 

Rindade suurendamise operatsiooni rasvasüstidega teostab: dr Triin Vasar