Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
  Esteetiline kirurgia

  Rindade suurendamine

  Rindade suurendamine implantaadiga

  Kui naine ei tunne end oma väikeste või erineva suurusega rindade tõttu piisavalt naiseliku ja veetlevana, on rindade suurendamine implantaatidega Esteetilise Kirurgia Erakliinikus Clinica just parim lahendus. Rinnad on naiselikkuse sümbol ja naise uhkus – ilusa kõrge rinnaga naisi peetakse veetlevaks, ent kahjuks pole kõiki naisi suurte rindadega õnnistatud. Väikeste rindade põhjuseid on mitmeid: geneetika, kaalulangus või peale sünnitamist vähenenud rindade suurus. Rinnasuurendamise operatsioon implantaatidega sobib ka pärast imetamisperioodi lõtvunud rindadega naisele. Rindade suurendamine ei ohusta rasedust ega imetamist tulevikus.

   

  Rindade suurendamine implantaatidega tulemus:  

  • rinnad muutuvad pringimateks ja veetlevamateks
  • enesetunne ja elukvaliteet paranevad
  • rinnad suurenevad kuni paar korvisuurust
  • püsiv tulemus

   

  Operatsioon

  Rindade suurendamiseks kasutatakse Clinica kliinikus ainult maailma kõrgeima kvaliteedistandardiga rinnaproteese (Eurosilicone, B-Lite). Professionaalne kirurg valib koostöös patsiendiga sobivaima kuju ja suurusega rinnaproteesi, millega saad tervisele ohutu ning ilusa ja loomuliku tulemuse pikkadeks aastateks. Sõltuvalt soovitavast tulemusest on rinnaimplantaadi asetamiseks mitmeid võimalusi:

  • rinnalihase peale ehk rinnanäärme alla
  • osaliselt rinnalihase alla
  • täielikult rinnalihase alla

   

  Rinnasuurendusoperatsioonil teeb kirurg väikese lõike, kas rinnaalusesse volti, kaenla alla või nibuvälja serva, et viia protees rinna sisse. Rindade suurendamine implantaatidega ehk proteesidega toimub Clinica kliinikus üldnarkoosiga.

   

  Taastumine

  Rindade suurendamise operatsioonijärgne taastumisperiood kestab 1 – 2 nädalat. Sinu ilu ja tervise kiireks paranemiseks vaatab arst Sinu seisundi enne operatsioonilt koju minekut hoolikalt üle ja annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Arst annab Sulle kaasa ka individuaalse ravimikomplekti. Nädala möödudes ootab arst Sind Clinica kliinikusse tagasi, et jälgida paranemisprotsessi. Kuna rinnaprotees on organismis võõrkeha, on soovituslik parima tervise huvides iga aasta-paari tagant rindu kontrollimas käia.

   

  Rindade suurendamine implantaatidega hind ja ajakava Clinica kliinikus

  Protseduuri kestus1-2 h
  Kliinikus1 öö
  Tagasi tööle4-5 päeva
  Naasmine normaalsesse elurütmi (sh sport)3-4 nädalat
  Parimate tulemuste ilmnemine2-3 kuud
  Rindade suurendamine implantaatidega hindalates 4800 €

   

  Operatsiooni teostavad: dr Peep Pree, dr Triin Vasar

  Broneeri konsultatsioon