Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104

.
Esteetiline kirurgia

Rindade tõstmine

Sageli kipuvad suuremad ja lopsakamad rinnad aastatega lõtvuma. Rasvkoe ja toonuse kaotuse tagajärjel muutuvad rinnad lõtvunuks. Rindade elastsus võib väheneda mitmetel põhjustel: vananemise tagajärjel, peale sünnitamist ja imetamist või kaalukaotust. Lõtvunud rindade korral on parim lahendus teostada rindade tõstmise operatsioon Esteetilise Kirurgia Erakliinikus Clinica. Rindade tõstmine aitab oluliselt taastada Sinu nooruslikku sihvakat figuuri ja elukvaliteet paraneb märgatavalt. Lapse imetamise funktsioon reeglina säilib.

rindade-tostmine-pilt-1

Rindade tõstmine – tulemus:

  • figuur muutub veetlevamaks
  • keha muutub nooruslikumaks ja sihvakamaks
  • enesetunne ja elukvaliteet paranevad
  • püsiv tulemus

 

rindade-tostmine-pilt-2_punktiiridrindade-tostmine-pilt-3_punktiirid

Operatsioon

Clinica ilukirurg saavutab rindade kaunima kuju ja parema elastsuse rinnakudesid ümber modelleerides. Koostöös Clinica kliiniku kirurgi ja patsiendiga valitakse välja sobivaim rindade tõstmise meetod. Rindade tõstmise operatsiooni on võimalik kombineerida parima tulemuse saavutamiseks ka rindade suurendamise operatsiooniga. Rindade tõstmise kombineeritud operatsiooni käigus viib kirurg rinna sisse sobiva kujuga rinnaproteesi. Rindade tõstmise operatsioon toimub Clinica kliinikus üldnarkoosiga.

 

Taastumine

Rindade tõstmise operatsioonijärgne taastumisperiood kestab tavaliselt 1 – 2 nädalat. Sinu ilu ja tervise kiireks paranemiseks vaatab arst Sinu seisundi enne operatsioonilt koju minekut hoolikalt üle ja annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Arst annab Sulle kaasa ka individuaalse ravimikomplekti. Nädala möödudes ootab arst Sind Clinica kliinikusse tagasi, et jälgida paranemisprotsessi.

 

Rindade tõstmise ajakava Clinica kliinikus

Protseduuri kestus2-3 tundi
Kliinikus1 öö
Tagasi tööl7 päeva
Naasmine normaalsesse elurütmi (sh sport)3-4 nädalat
Parimate tulemuste ilmnemine2-4 kuud
Rindade tõstmine-operatsiooni hindalates 4500.-

 

Rindade tõstmise operatsiooni teostavad: dr Peep Pree, dr Triin Vasar

Broneeri konsultatsioon