Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
  Esteetiline kirurgia

  Rindade tõstmine

  Sageli kipuvad suuremad ja lopsakamad rinnad aastatega lõtvuma. Rasvkoe ja toonuse kaotuse tagajärjel muutuvad rinnad lõtvunuks. Rindade elastsus võib väheneda mitmetel põhjustel: vananemise tagajärjel, peale sünnitamist ja imetamist või kaalukaotust. Lõtvunud rindade korral on parim lahendus teostada rindade tõstmise operatsioon Esteetilise Kirurgia Erakliinikus Clinica. Rindade tõstmine aitab oluliselt taastada Sinu nooruslikku sihvakat figuuri ja elukvaliteet paraneb märgatavalt. Lapse imetamise funktsioon reeglina säilib.

  rindade-tostmine-pilt-1

  Rindade tõstmine – tulemus:

  • figuur muutub veetlevamaks
  • keha muutub nooruslikumaks ja sihvakamaks
  • enesetunne ja elukvaliteet paranevad
  • püsiv tulemus

   

  rindade-tostmine-pilt-2_punktiiridrindade-tostmine-pilt-3_punktiirid

  Operatsioon

  Clinica ilukirurg saavutab rindade kaunima kuju ja parema elastsuse rinnakudesid ümber modelleerides. Koostöös Clinica kliiniku kirurgi ja patsiendiga valitakse välja sobivaim rindade tõstmise meetod. Rindade tõstmise operatsiooni on võimalik kombineerida parima tulemuse saavutamiseks ka rindade suurendamise operatsiooniga. Rindade tõstmise kombineeritud operatsiooni käigus viib kirurg rinna sisse sobiva kujuga rinnaproteesi. Rindade tõstmise operatsioon toimub Clinica kliinikus üldnarkoosiga.

   

  Taastumine

  Rindade tõstmise operatsioonijärgne taastumisperiood kestab tavaliselt 1 – 2 nädalat. Sinu ilu ja tervise kiireks paranemiseks vaatab arst Sinu seisundi enne operatsioonilt koju minekut hoolikalt üle ja annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Arst annab Sulle kaasa ka individuaalse ravimikomplekti. Nädala möödudes ootab arst Sind Clinica kliinikusse tagasi, et jälgida paranemisprotsessi.

   

  Rindade tõstmise ajakava Clinica kliinikus

  Protseduuri kestus2-3 tundi
  Kliinikus1 öö
  Tagasi tööl7 päeva
  Naasmine normaalsesse elurütmi (sh sport)3-4 nädalat
  Parimate tulemuste ilmnemine2-4 kuud
  Rindade tõstmine hindAlates 3600 €

   

  Rindade tõstmise operatsiooni teostavad: dr Peep Pree, dr Triin Vasar

  Broneeri konsultatsioon