Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104

.
Esteetiline kirurgia

Näo ja kaela korrektsioon meestele

Nähtavad vananemisilmingud ja kortsud näos, lõtvunud näonahk, topeltlõug ja allavajunud suunurgad, ei pea olema meesterahva vananemisilmingute vältimatuks osaks. Aastatega lõtvunud näonahk ja nahaalused koed võivad olla tingitud stressist, vanusest, pärilikkusest vms. Parimaks võimaluseks mehe vananemismärkide peatamisel on näo- ja kaela korrektsioon Clinica kliinikus.

 

Näo ja kaela korrektsiooni tulemus:

  • suurenevad enesekindlus ja enesehinnang
  • tunned ennast noorema ja värskemana
  • näed noorem välja
  • tulemus püsib pikki aastaid

 

Operatsioon

Clinica kliinikus hõlmab näo ja kaela korrektsioon põski, põsesarnu, lõuaalust piirkonda või kaela. Operatsiooni käigus pinguldab kirurg sügavamad koed ning eemaldab liigse naha. Näo korrektsiooni korral teeb kirurg lõiked juuste sisse oimu piirkonda ning kõrvade taha, kus neid on kerge varjata. Lisaks on võimalik korrektsiooni operatsiooni kombineerida ka kaela ja lõuaaluse piirkonna rasvaimuga. Näo ja kaela korrektsioon toimub üldnarkoosiga.

 

Taastumine

Enne operatsioonilt koju minekut vaatab arst Sinu seisundi hoolikalt üle ja annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Parima tulemuse saavutamiseks on peale operatsiooni soovitav kanda nägu, kaela ja lõuaalust toetavat sidet. Clinica kliiniku arst annab Sulle kaasa individuaalse ravimikomplekti, et taastuksid võimalikult kiiresti. Nädala möödudes ootab arst Sind Clinica kliinikusse tagasi, et Sinu paranemisprotsess üle vaadata. Oluline on teadvustada, et pinguldusoperatsioon on väga efektiivne, kuid samas küllaltki traumaatiline ja suhteliselt pika taastumisajaga operatsioon.

 

Näo ja kaela korrektsiooni operatsiooni ajakava Clinica kliinikus

Protseduuri kestus3- 4 tundi
Kliinikus1 öö
Toetavate sidemete kandmine1-2 nädalat
Tagasi tööl3-4 nädalat
Naasmine normaalsesse elurütmi (sh seks)2-3 nädalat
Täielik taastumine, sportimine4-6 nädalat
Parimate tulemuste ilmnemine3-6 kuud
Näo ja kaela korrektsioon hindalates 5900.-

 

Näo ja kaela korrektsioone teostavad: dr Peep Pree, dr Triin Vasar

Broneeri konsultatsioon