Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
  Esteetiline kirurgia

  Näo ja kaela korrektsioon meestele

  Nähtavad vananemisilmingud ja kortsud näos, lõtvunud näonahk, topeltlõug ja allavajunud suunurgad, ei pea olema meesterahva vananemisilmingute vältimatuks osaks. Aastatega lõtvunud näonahk ja nahaalused koed võivad olla tingitud stressist, vanusest, pärilikkusest vms. Parimaks võimaluseks mehe vananemismärkide peatamisel on näo- ja kaela korrektsioon Clinica kliinikus.

   

  Näo ja kaela korrektsiooni tulemus:

  • suurenevad enesekindlus ja enesehinnang
  • tunned ennast noorema ja värskemana
  • näed noorem välja
  • tulemus püsib pikki aastaid

   

  Operatsioon

  Clinica kliinikus hõlmab näo ja kaela korrektsioon põski, põsesarnu, lõuaalust piirkonda või kaela. Operatsiooni käigus pinguldab kirurg sügavamad koed ning eemaldab liigse naha. Näo korrektsiooni korral teeb kirurg lõiked juuste sisse oimu piirkonda ning kõrvade taha, kus neid on kerge varjata. Lisaks on võimalik korrektsiooni operatsiooni kombineerida ka kaela ja lõuaaluse piirkonna rasvaimuga. Näo ja kaela korrektsioon toimub üldnarkoosiga.

   

  Taastumine

  Enne operatsioonilt koju minekut vaatab arst Sinu seisundi hoolikalt üle ja annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Parima tulemuse saavutamiseks on peale operatsiooni soovitav kanda nägu, kaela ja lõuaalust toetavat sidet. Clinica kliiniku arst annab Sulle kaasa individuaalse ravimikomplekti, et taastuksid võimalikult kiiresti. Nädala möödudes ootab arst Sind Clinica kliinikusse tagasi, et Sinu paranemisprotsess üle vaadata. Oluline on teadvustada, et pinguldusoperatsioon on väga efektiivne, kuid samas küllaltki traumaatiline ja suhteliselt pika taastumisajaga operatsioon.

   

  Näo ja kaela korrektsiooni operatsiooni ajakava Clinica kliinikus

  Protseduuri kestus3- 4 tundi
  Kliinikus1 öö
  Toetavate sidemete kandmine1-2 nädalat
  Tagasi tööl3-4 nädalat
  Naasmine normaalsesse elurütmi (sh seks)2-3 nädalat
  Täielik taastumine, sportimine4-6 nädalat
  Parimate tulemuste ilmnemine3-6 kuud
  Näo ja kaela korrektsioon hindalates 4600 €

   

  Näo ja kaela korrektsioone teostavad: dr Peep Pree, dr Triin Vasar

  Broneeri konsultatsioon