Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
  Esteetiline kirurgia

  Armide plastika

  Armid võivad tekkida traumadest või operatsioonide järgselt. Armid on sageli patsiendile häirivaks probleemiks välimuse juures. Armide plastika toimub Esteetilise Kirurgia Erakliinikus Clinica.

   

  Armide plastika operatsiooni tulemus:

  • ilusam, väiksem ja esteetilisem arm
  • suureneb patsiendi enesekindlus
  • eluaegne tulemus

   

  Operatsioon:

  Armide plastika operatsioonil lõikab kirurg välja vana armi, nihutab nahka ja kasutab plastikakirurgilisi õmblustehnikaid. Clinica arst teostab armide plastika operatsiooni, sõltuvalt patsiendi tundlikkusest, kohaliku tuimestuse või üldnarkoosiga. Kohaliku tuimestusega operatsiooni korral saad kliinikust lahkuda mõne tunni möödudes, narkoosi korral järgmisel päeval.

   

  Taastumine:

  Armide plastika operatsioonist taastumisperioodi pikkus on igal inimesel erinev. Sinu ilu ja tervise kiireks paranemiseks vaatab arst Sinu seisundi enne operatsioonilt koju minekut hoolikalt üle ja annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Lisaks saad kaasa ka individuaalse ravimikomplekti. Nädala möödudes ootab arst Sind Clinica kliinikusse tagasi, et vaadata üle paranemisprotsess. Oluline on teada, et armide lõplik paranemine on aeglane.

   

  Armide plastika ajakava Clinica kliinikus

  Protseduuri kestus1-2 tundi
  Tagasi tööl1–4 päeva
  Naasmine normaalsesse elurütmi (sh sport)2-6 nädalat
  Parimate tulemuste ilmnemine6-12 kuud
  Armide plastika hindalates 520 €

   

  Armide plastika operatsiooni teostavad: dr Triin Vasar, dr Peep Pree

  Broneeri konsultatsioon