Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
  Esteetiline kirurgia

  Rasvaimu

  Rasvaimu ehk liposuktsioon on operatsioon, mille käigus eemaldab Clinica kirurg rasvarakke piirkonnast, kus neid on ebaproportsionaalselt palju, et oleksid saledam ja kaunima kehakujuga. Enamlevinud rasvaladestuse kohad on kõht, reied, põlved ja talje. Clinica kirurg Ragnar Heido on rasvaimu maaletooja Eestis. Kuna uute rasvarakkude teke on täiskasvanud inimestel minimaalne, on rasvaimu tulemus proportsionaalsuse osas püsiv. Opereeritud piirkonna salenemine toimub eemaldatud rasva ja selle tagajärjel “suureks jäänud” naha kokkutõmbumise tulemusena. Rasvaimu on lokaalse probleemse nahaaluse rasvkoe vähendamiseks ja ei ole mõeldud ülekaalulistele kehakaalu üldiseks langetamiseks.

   

  Rasvaimu tulemus:

  • esialgsed tulemused on koheselt näha
  • figuur paraneb märkimisväärselt
  • keha muutub veetlevamaks, nooruslikumaks ning sihvakamaks
  • püsivad tulemused

   

  Operatsioon

  Rasvaimu operatsioonil teeb Clinica kirurg väikesed nahalõiked, mille kaudu sisestab kanüüli. Vaakumi abil imetakse probleemsetest piirkondadest rasva ühtlaselt. Kirurg jätab alles ka väikese nahaaluse rasvakihi, et Sinu nahapind jääks sile. Operatsiooni lõpus saad selga kompressiooniriided, et toetada proportsionaalset paranemist. Clinica arst teostab rasvaimu operatsiooni, sõltuvalt patsiendi tundlikkusest, kohaliku tuimestuse või üldnarkoosiga.

   

  Taastumine

  Rasvaimu operatsiooni järel on vajalik 10-14 päevane taastumisperiood. Sinu ilu ja tervise kiireks paranemiseks vaatab arst Sinu seisundi enne operatsioonilt koju minekut hoolikalt üle ja annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Arst annab Sulle kaasa ka individuaalse ravimikomplekti. Nädala möödudes ootab arst Sind Clinica kliinikusse tagasi, et jälgida paranemisprotsessi.

   

  Rasvaimu ajakava Clinica kliinikus

  Protseduuri kestus1-5 tundi
  Kliinikus1 öö
  Tagasi tööl1-7 päeva
  Naasmine normaalsesse elurütmi (sh sport)1-4 nädalat
  Parimate tulemuste ilmnemine3-6 kuud
  Rasvaimu hindavahemik 2000 – 5000€

   

  Operatsiooni teostab: dr Peep Pree, dr Triin Vasar, dr Ragnar Heido

  Broneeri konsultatsioon