Avatud E-R 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
Esteetiline kirurgia

Näo ja kaela korrektsioon

Näo ja kaela korrektsiooni teostab Clinica kirurg naha ja kudede elastsuse vähenemisest tingitud lõtvunud näokontuuride korrigeerimiseks. Näo ja kaela lõtvumist põhjustab kudede elastsuse vähenemine, mille tekkepõhjusteks võivad olla vanus, stress, ebatervislik toitumine vms. Aastatega lõtvub mitte ainult Sinu nahk, vaid ka sügavamad koed.

 

Näo ja kaela korrektsiooni tulemus:

  • taastub näo nooruslik ja puhanud ilme
  • vähenevad vananemise ilmingud
  • kaovad soovimatud vaod ja kortsud
  • kaovad allavajunud suunurgad ja topeltlõug

 

Operatsioon

Clinica kliinikus hõlmab näo ja kaela korrektsioon põski, põsesarnu, lõuaalust piirkonda ja kaela. Operatsiooni käigus pinguldab kirurg sügavamad koed ning eemaldab liigse naha. Näo korrektsiooni korral teeb kirurg lõiked juuste sisse oimu piirkonda ning kõrvade ette ja taha, kus neid on kergem soengu ja meigiga varjata. Lisaks on võimalik korrektsiooni operatsiooni kombineerida ka kaela ja lõuaaluse piirkonna rasvaimuga. Clinica kliinikus toimub näo ja kaela korrektsioon üldnarkoosiga.

 

Taastumine

Enne operatsioonilt koju minekut vaatab arst Sinu seisundi hoolikalt üle ja annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Parima tulemuse saavutamiseks on peale operatsiooni soovitav kanda nägu, kaela ja lõuaalust toetavat sidet. Clinica kliiniku arst annab Sulle kaasa individuaalse ravimikomplekti, et nägu ja kael taastuksid võimalikult kiiresti ja õigesti. Nädala pärast ootab arst Sind Clinica kliinikusse tagasi, et Sinu paranemisprotsess üle vaadata. Oluline on teadvustada, et pinguldusoperatsioon on väga efektiivne, kuid samas küllaltki traumaatiline ja suhteliselt pika taastumisajaga operatsioon.

 

Näo ja kaela korrektsiooni ajakava Clinica kliinikus

Protseduuri kestus 3-4 tundi
Kliinikus 1 öö
Toetavate sidemete kandmine 1-2 nädalat
Tagasi tööl 3 nädalat
Naasmine normaalsesse elurütmi (sh  sportimine) 4-6 nädalat
Parimate tulemuste ilmnemine 3-6 kuud
Hind alates 4 600 €

 

Näo ja kaela korrektsioone teostavad: dr Peep Pree, dr Triin Vasar