Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
  Esteetiline kirurgia

  Rasvasüstid

  Rasvasüstide ehk rasva siirdamise puhul kasutab Clinica kliiniku arst näo kortsude täitematerjalina patsiendi enda doonorpiirkonna rasvkudet. Vananedes ja miimika tagajärjel võivad sageli tekkida näkku kortsud, huuled muutuda peenikeseks ja näokontuurid ebamäärasteks. Rasvasüstid on patsiendile ohutud, sest patsiendi enda keha doonorpiirkonnast võetud rasv kohaneb näos hästi. Rasvasüstide korral ei teki allergilisi ega äratõukereaktsioone. Ka ei tekita üliväikesed võetavad rasvakogused doonorpiirkondadele suuri traumasid. Rasvasüstide tulemus on püsiv ja tulemus aastatega ei kao.

   

  Rasvasüstide tulemus:

  • näo üldilme muutub nooruslikumaks
  • kortsud silenevad
  • põsed muutuvad pringimateks
  • huuled muutuvad volüümikamateks
  • püsiv tulemus aastateks

   

  Operatsioon

  Clinica kliiniku kirurg teostab eelnevalt kokku lepitud doonorpiirkonnast rasvaimu, võttes sealt vajaliku koguse rasva.  Seejärel süstib kirurg ettevalmistatud steriilse rasva varasemalt määratud näopiirkonda. Clinica kirurg teostab rasvsüstide operatsiooni, sõltuvalt patsiendi tundlikkusest, kohaliku tuimestuse või üldnarkoosiga.

   

  Taastumine

  Rasvasüstide järgne taastumisperiood kestab 1 – 2 nädalat. Sinu ilu ja tervise kiireks paranemiseks vaatab arst Sinu seisundi enne operatsioonilt koju minekut hoolikalt üle ja annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Arst annab Sulle kaasa ka individuaalse ravimikomplekti. Nädala möödudes ootab arst Sind Clinica kliinikusse tagasi, et jälgida paranemisprotsessi.

   

  Rasvasüstide ajakava Clinica kliinikus

  Protseduuri kestus1-2 tundi
  Kliinikuskuni 1 öö
  Tagasi tööl1-2 nädalat
  Naasmine normaalsesse elurütmi (sh sport)2-4 nädalat
  Parimate tulemuste ilmnemine2-4 kuud
  Rasvasüstide hindalates 2200 €

   

  Rasvasüste teostab: dr Triin Vasar

   

  Loe lisaks Mis on rasvasüstid ja mille poolest need erinevad ilusüstidest?

  Broneeri konsultatsioon