Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104

.
Blogi

Kuidas toimub rindade suurendamine rasvasüstidega ning millised on eelised võrreldes rinna implantaatidega?

03.01.2018
| Kategooria -> Blogi

Soovid oma rindasid suurendada, et tunda ennast veetlevama ning naiselikumana? Püsivaid tulemusi annavad nii rinnaimplantaatide siirdamine kui ka Sinu enda rasvkoe siirdamine rinda. Esteetilise Kirurgia Erakliiniku Clinica kirurg Dr Triin Vasar selgitab, kuidas toimub rindade suurendamine rasvasüstidega ning millega tuleb enne ja peale operatsiooni arvestada.

Rindade suurendamise operatsiooni konsultatsioonil selgitab Clinica kirurg välja kõige pealt Sinu ootused rindade suurendamiseks, täpsemalt mis suuruse ja kujuga rindu soovid ning kui palju aega oled nõus kogu rinnasuurendusprotsessile kulutama. Kui Sa soovid saavutada A korvisuurusest C korvisuurust ilma implantaatideta ning ainult rasvasüstidega, siis tähendab see vähemalt kolme operatsiooni. Ühe operatsiooniga on võimalik rinda suurendada pool kuni üks korvisuurus. Suuremat rinda ei ole võimalik ühe korraga saavutada, kuna see ei oleks ohutu Sulle ega ka rasvarakkudele ning Sul ei pruugi olla ka piisavalt rinna ümbrikku, kuhu rasvkude siirdada. Konsultatsioonil teeb kirurg kindlaks ka doonorpiirkonnad, kust soovid operatsiooni jaoks rasva loovutada. Kõige tavalisemateks kohtadeks rasva võtmisel on kõht, küljed ning reied.

Kui Sul puudub piisav rasvakogus, peaksid kaalus juurde võtma, et operatsioon toimuda saaks. Kui Sa aga pole nõus kaalus juurde võtma, siis operatsiooni läbi viia ei saa. Kellegi teise rasvkude Sinu rindade suurendamiseks kasutada ei saa.

Rinnasuurendusoperatsioonil märgib kirurg kõigepealt Sinu kehal doonorpiirkonnad, kust võetakse rasv rindade suurendamiseks. Rasvarakkude ellujäämise tagamiseks toimub doonorpiirkonnast „õrn“ rasvaimu. Seejärel süstib kirurg steriilse rasvkoe rinna piirkonda, mida Sa suurendada soovid. Ohutuse tagamiseks toimub operatsioon alati üldnarkoosiga.

Rasvasüstidega rindade suurendamisel võrreldes implantaatidega on mitmeid eeliseid:

  • Kirurg saab ise juhtida, kuhu rinna piirkonda ta rohkem rasva siirdab
  • Ei teki allergilisi- ega äratõukereaktsioone
  • Peale operatsiooni on rind vähem valulik ning puuduvad piirangud sportimisele
  • Rindadele ei jää arme
  • Rind tundub puudutamisel loomulikum

Peale operatiooni pead arvestama paarinädalase paranemisajaga. Rinnale ei tohi survet avaldada ning rindu tuleb soojas hoida 4 nädalat. Tarbi süsivesikuterikast toitu, et tagada rindadesse siirdatud rasvarakkude ellujäämine. Kiirema paranemise ning parima tulemuse saavutamiseks ei tohiks peale operatsiooni suitsetada. Lõplikud tulemused on näha 3-4 nädala pärast peale turse kadumist rinnast. Kui soovid saavutada veel suuremat rinda, saab operatsiooni korrata 3-4 kuu möödudes.

Soovid veetlevaid ning loomulikke rindasid? Esteetilise Kirurgia Erakliiniku Clinica rasvasiirdamisoperatsioonide eksperdi Dr Triin Vasara pikaajalised kogemused ja sooritatud operatsioonide rohkus, tagavad Sulle parima lahenduse püsivate tulemuste saavutamiseks. Helista juba täna ning lepi kokku aeg konsultatsiooniks, et koos kirurgiga leida just sulle sobivaim meetod rindade suurendamiseks!

 

1 Step 1
Pane end kirja, et saada:
sooduspakkumisi, nõuandeid, värskeid ilukirurgia uudiseid
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder