Avatud E-R 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
Esteetiline kirurgia

Rindade vähendamine meestele

Rindade vähendamise ehk günekomastia operatsioon on meestele sageli ainukeseks võimaluseks oma rindade välimuse mehelikumaks muutmisel. Paljud mehed ei saa tunda uhkust oma keha üle, vaid häbenevad ebaloomulikult suurte rindade tõttu oma paljast ülakeha teistele näidata. Igapäevast elu häirivate rindade korral pöördu Clinica kliinikusse, sest sageli on parimaks lahenduseks günekomastia kirurgiline sekkumine.

 

Rindade vähendamise operatsiooni tulemused:

  • märgatavalt paranevad elukvaliteet ja enesetunne
  • rinnad on väiksemad ning lamedamad ning kogu keha rohkem proportsioonis
  • tervisliku eluviisi ja piisava treeningu korral on tulemus püsiv

 

Operatsioon

Clinica ilukirurg eemaldab operatsiooni käigus ülearuse rasvkoe ja vajadusel ka lõtvunud naha. Rasv- ja näärmekoe eemaldamiseks kasutab kirurg rasvaimu ja rinnanäärme koe väljalõikamist. Lõigete arv sõltub rindade vähendamise mahust ja meetodist. Esteetilise Kirurgia Erakliinikus Clinica teostab kirurg rindade vähendamise operatsiooni üldnarkoosiga.

 

Taastumine

Juba paar päeva pärast operatsiooni on esmane paistetus alanenud ning operatsioonitulemused nähtavad. Parimate tulemuse ilmnemine võtab aga aega kuni kuus kuud. Sinu kiireks paranemiseks vaatab arst Sinu seisundi enne operatsioonilt koju minekut hoolikalt üle ja annab kaasa annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Kahe nädala jooksul soovitab arst kanda spetsiaalseid kompressioonriideid. Nädala möödudes ootab arst Sind Clinica kliinikusse tagasi, et jälgida paranemisprotsessi.

 

Rindade vähendamise operatsiooni ehk günekomastia ajakava Clinica kliinikus

Protseduuri kestus 2-3 tundi
Kliinikus 1 öö
Tagasi tööl 1-7 päeva
Naasmine normaalsesse elurütmi (sh seks) 7 päeva
Täielik taastumine, sportimine 6-8 nädalat
Parimate tulemuste ilmnemine kuni 6 kuud
Hind alates 2100 €

 

Rindade vähendamise operatsiooni teostab: dr Ragnar Heido, dr Triin Vasar, dr Peep Pree