Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104

.
Meeskond
triin-vasar_vaike
inglise, soome, vene
Võta ühendust!

Dr Triin Vasar

Suurte kogemusega plastika- ja rekonstruktiivkirurgia kirurg

Dr Triin Vasar teostab kõiki esteetilise plastilisi operatsioone Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinikus. Dr Vasar on ennast erialaliselt täiendanud uute meetodite teemal plastilise- ja esteetilise kirurgia koolitustel nii Eestis kui ka välismaal. Rasva siirdamisoperatsioonide alal on dr Vasar üks suurimate kogemustega kirurg Eestis. Triin Vasara patsiendid teavad, mida soovivad ning üheskoos leitakse parim lahendus patsiendi probleemile. Iseloomult on Triin Vasar tore ja rahulik arst, kes võtab endale aega patsienti põhjalikult kuulata ja tema muredesse süveneda. Igale patsiendile selgitab doktor Vasar ülima põhjalikkusega kõike operatsiooniga seonduvat.

Haridus:

2007 a. Tartu Ülikool, arstiteaduskond

Teenistus:

2013. a-  … Esteetilise Kirurgia Erakliinik Clinica
2014. a-  … Taastava Kirurgia Kliinik
2007. a – 2014. a – … Tartu Ülikooli plastilise- ja rekonstruktiivkirurgia residentuur

Täiendus:

Eestis ja välismaal

Dr Triin Vasar teostab:

Naistele: silmalaugude plastika, näo ja kaela korrektsioon, ilusüstid, rasvasüstid, otsmiku ja kulmude plastika, rindade suurendamine implantaatidega, rindade suurendamine rasvasüstidega, rindade tõstmine, rindade vähendamine, lõtvunud kõhuseina plastika, armide plastika, sünnimärkide eemaldamine.

Meestele: üla – ja alalaugude plastika, sünnimärkide eemladus, näo ja kaela korrektsioon, ilu- ja rasvasüstid, rindade lõtvumine.

Võta ühendust!