Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104

.
Esteetiline kirurgia

Ilu- ja rasvasüstid meestele

 

Mehe näo des ja miimika tagajärjel võivad meestel sageli tekkida näkku kortsud ja näokontuurid muunooruslikuma väljanägemise taastamiseks on parimaks lahenduseks ilusüstid ja rasvasüstid meestele Clinica kliinikus. Vananetuda ebamäärasteks, mille tulemusel näed välja väsinud ja vanem, kui tegelikult tunned end olevat.

Peamine erinevusilusüstide ja rasvasüstide vahel on selles, et ilusüstide korral süstib arst  kortsude silumiseks täite- või miimilisi lihaseid lõdvestavat ainet. Ilusüstid on 20-30 minutit aega võttev lihtne süstimise protseduur, mille tulemus kestab kuni 1 aasta. Rasvasüstide ehk rasva siirdamise puhul kasutatab Clinica kliiniku kirurg aga näo kortsude täitematerjalina patsiendi enda doonorpiirkonna rasvkudet. Rasvasüstid on kirurgiline operatsioon, mille tulemus on püsiv ja tulemus aastatega ei kao.

 

Ilusüstide ja rasvasüstide tulemus:

  • suurenevad mehe enesehinnang ja enesekindlus
  • nägu muutub nooruslikumaks ja siledamaks
  • kortsud tasanduvad
  • ilusüstide tulemus kuni 1 aasta
  • rasvasüstide tulemus püsiv

 

Protseduurid

Ilusüstid on kiired ja kergesti talutavad protseduurid. Ilusüsti protseduuri on võimalik teha ka kohe pärast konsultatsiooni. Clinica arst süstib botuliintoksiini või hüaluroonhappe geeli imepisikeste annustena vajalikesse kohtadesse.

Rasvasüstide korral teostab Clinica kliiniku kirurg eelnevalt kokku lepitud doonorpiirkonnas rasvaimu, võttes sealt vajaliku koguse rasvkudet. Seejärel süstib kirurg ettevalmistatud steriilse rasva varasemalt määratud näopiirkonda. Patsiendi enda keha doonorpiirkonnast võetud rasv kohaneb näos hästi. Rasvasüstide operatsioon toimub üldnarkoosiga.

 

Taastumine

Ilusüstide teostamine pole kuigi traumaatiline ja Sa võid kohe pärast protseduuri Clinica kliinikust lahkuda. Aasta möödudes oled oodatud protseduuri kordama Clinica kliinikusse.

Rasvasüstide järgne taastumisperiood kestab 1 – 2 nädalat. Sinu kiireks paranemiseks vaatab arst Sinu seisundi enne operatsioonilt koju minekut hoolikalt üle ja annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Arst annab Sulle kaasa ka individuaalse ravimikomplekti. Nädala möödudes ootab arst Sind Clinica kliinikusse tagasi, et jälgida paranemisprotsessi.

 

Ilusüstid ja rasvasüstid meestele ajakava Clinica kliinikus

AjakavaIlusüstidRasvasüstid
Protseduuri kestus20-30 minutit1-2 tundi
Kliinikusprotseduuri kestuse ajal1 ööpäev
Tagasi töölsamal päeval1-2 nädalat
Naasmine normaalsesse elurütmi (sh seks)samal päeval1-2 nädalat
Parimate tulemuste ilmnemine1 nädal2-4 kuud
Botuliintoksiini süstide hindalates 280.-
Botuliintoksiini süstide hind470.- ( Juvederm )
Täitesüstide hind alates 2450.-

 

Ilusüste teostavad: dr Isabella Heido, dr Triin Vasar

Rasvasüste teostab: dr Triin Vasar

 

Loe lisa blogist Mis on rasvasüstid ning mille poolest need erinevad ilusustidest?

 

Broneeri konsultatsioon