Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
  Esteetiline kirurgia

  Ilu- ja rasvasüstid meestele

  Mehe näo nooruslikuma väljanägemise taastamiseks on parimaks lahenduseks ilusüstid ja rasvasüstid meestele Clinica kliinikus. Vananedes ja miimika tagajärjel võivad meestel sageli tekkida näkku kortsud ja näokontuurid muutuda ebamäärasteks, mille tulemusel näed välja väsinud ja vanem, kui tegelikult tunned end olevat.

  Peamine erinevusilusüstide ja rasvasüstide vahel on selles, et ilusüstide korral süstib arst  kortsude silumiseks täite- või miimilisi lihaseid lõdvestavat ainet. Ilusüstid on 20-30 minutit aega võttev lihtne süstimise protseduur, mille tulemus kestab kuni 1 aasta. Rasvasüstide ehk rasva siirdamise puhul kasutatab Clinica kliiniku kirurg aga näo kortsude täitematerjalina patsiendi enda doonorpiirkonna rasvkudet. Rasvasüstid on kirurgiline operatsioon, mille tulemus on püsiv ja tulemus aastatega ei kao.

   

  Ilusüstide ja rasvasüstide tulemus:

  • suurenevad mehe enesehinnang ja enesekindlus
  • nägu muutub nooruslikumaks ja siledamaks
  • kortsud tasanduvad
  • ilusüstide tulemus kuni 1 aasta
  • rasvasüstide tulemus püsiv

   

  Protseduurid

  Ilusüstid on kiired ja kergesti talutavad protseduurid. Ilusüsti protseduuri on võimalik teha ka kohe pärast konsultatsiooni. Clinica arst süstib botuliintoksiini või hüaluroonhappe geeli imepisikeste annustena vajalikesse kohtadesse.

  Rasvasüstide korral teostab Clinica kliiniku kirurg eelnevalt kokku lepitud doonorpiirkonnas rasvaimu, võttes sealt vajaliku koguse rasvkudet. Seejärel süstib kirurg ettevalmistatud steriilse rasva varasemalt määratud näopiirkonda. Patsiendi enda keha doonorpiirkonnast võetud rasv kohaneb näos hästi. Rasvasüstide operatsioon toimub üldnarkoosiga.

   

  Taastumine

  Ilusüstide teostamine pole kuigi traumaatiline ja Sa võid kohe pärast protseduuri Clinica kliinikust lahkuda. Aasta möödudes oled oodatud protseduuri kordama Clinica kliinikusse.

  Rasvasüstide järgne taastumisperiood kestab 1 – 2 nädalat. Sinu kiireks paranemiseks vaatab arst Sinu seisundi enne operatsioonilt koju minekut hoolikalt üle ja annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Arst annab Sulle kaasa ka individuaalse ravimikomplekti. Nädala möödudes ootab arst Sind Clinica kliinikusse tagasi, et jälgida paranemisprotsessi.

   

  Ilusüstid ja rasvasüstid meestele ajakava Clinica kliinikus

  AjakavaIlusüstidRasvasüstid
  Protseduuri kestus20-30 minutit1-2 tundi
  Kliinikusprotseduuri kestuse ajal1 ööpäev
  Tagasi töölsamal päeval1-2 nädalat
  Naasmine normaalsesse elurütmi (sh seks)samal päeval1-2 nädalat
  Parimate tulemuste ilmnemine1 nädal2-4 kuud
  Meeste ilusüsti hind

  Meeste rasvasüsti hind

  botuliintoksiini süst alates 260 €

  1 ampull täitesüsti 430 €

  alates 2 200 €

   

  Ilusüste teostavad: dr Isabella Heido, dr Triin Vasar

  Rasvasüste teostab: dr Triin Vasar

   

  Loe lisa blogist Mis on rasvasüstid ning mille poolest need erinevad ilusustidest?

   

  Broneeri konsultatsioon