Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104

.
Blogi
Ilukirurgia kinkekaardid

Esteetilise ilukirurgia kinkekaart – tabu või väärtuslik kingiidee?

01.12.2022
| Kategooria -> Blogi

Kingitus ei pea ilmtingimata olema järjekordne ese, mis võib ajapikku kapinurka seisma jääda. Teinekord on elamus või elumuutev kogemus palju väärtuslikum. Kas Sina ise või sinu lähedane on unistanud plastilise kirurgia operatsioonist või kergemast iluprotseduurist näiteks ilusüstide või rindade korrigeerimise näol, kuid ei ole tihanud seda endale lubada? Sellisel juhul pista jõulupakki Clinica plastikakirurgia kinkekaart.

Ilukirurgia on populaarne nii ka eesti naiste kui ka rahvusvaheliste staaride kui hulgas. Tippkirurg dr Peep Pree sõnul võib mõni ilukirurgiline protseduur anda naisele täiesti uue hingamise, mis omakorda kingib soovitud enesekindlust ja ununenud armastust iseenda vastu. Iluprotseduure on mitmeid: ilusüstid, rindade suurendamine implantaatide või oma rasvaga, silmalaugude plastika, rasvaimu, armide plastika jpm.

Kui sinu lähedane on ilukirurgilise protseduuri vastu korduvalt huvi tundnud, on tõenäoline, et ta on huvitatud kirurgi esialgsest konsultatsioonist. Konsultatsioonil saab patsient täpsemalt teada, milline protseduur ja meetod on talle sobivaim. Arvestada ka võimalusega, et arst soovitab protseduuri koheselt mitte teha.

Kuigi plastikakirurgia kinkekaart jõulukingina võib tunduda esmapilgul üllatav idee, soovivad Ameerika Ühendriikides läbiviidud küsitluse kohaselt 27% protsenti naistest ja 20% meestest saada plastilise kirurgia protseduuri kingituseks.

Kinkekaardi kinkimise kallile lähedasele puhul on oluline, et ilusüstid või plastikakirurgia on olnud jututeemaks ka varem. Seda ei saa kinkida igaühele, vaid kingisaajat peab põhjalikult tundma.

Ilukliiniku kinkekaart võib olla ka kingitus, mida hoopis Sa ise soovid jõuluvanalt saada. Eriti, kui kahtlustad jõuluvanal ideede puudust või soovid teda veidi suunata. Seega vihjed õigele inimesele, võib tuua soovitud jõulukingi.

Esteetiline ilukliinik Clinica pakub Tartus meditsiiniharidusega ja kogemustega spetsialiste, tipptehnoloogilisi seadmeid, professionaalset ja personaalset lähenemist. Soeta eksklusiivne kingitus Clinica kliiniku kinkekaart siit. Clinica kinkekaardi omanikule on konsultatsioon protseduuri teostamisel tasuta.

1 Step 1
Pane end kirja, et saada:
sooduspakkumisi, nõuandeid, värskeid ilukirurgia uudiseid
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder