Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
  Esteetiline kirurgia

  Otsmiku ja kulmude plastika

  Otsmiku ja kulmude tõstmise operatsioon annab näole oluliselt nooruslikuma ilme. Horisontaalkortsud laubal, püstkortsud ninajuure kohal ning madaldunud kulmud muudavad näo väsinuks, murelikuks ja kurjaks. Kulmude tõstmise operatsioon Clinica kliinikus aitab näo ilmet märgatavalt parandada.

   

  Kulmude tõstmise tulemus:

  • silmad muutuvad suuremateks ja säravamateks
  • kogu nägu saab noorema ja puhanuma ilme
  • kortsud silenevad
  • püsiv tulemus aastateks

   

  Operatsioon

  • Väiksemahuline otsmiku ja kulmude plastika on näidustatud juhul, kui otsmiku külgosade lõtvumine on põhjustanud kulmude väliskaare allavajumise. Clinica kliiniku kirurg teeb oimu piirkonda 4 – 5 cm lõike, millest jääb vaevumärgatav arm juuste sisse või juuste piirile.
  • Ulatuslik kulmude ja otsmiku tõstmine on näidustatud otsmiku ja kulmude olulise lõtvumise korral. Clinica kliiniku kirurg lõdvendab otsmiku horisontaalkortse tekitavate lihaste toonust ja pingutab kogu otsmikunahka, mille tagajärjel kortsud silenevad.

  Clinica kirurg teostab otsmiku ja kulmude tõstmise operatsiooni, sõltuvalt patsiendi tundlikkusest ja operatsiooni raskusastmest, kohaliku tuimestuse või üldnarkoosiga.

   

  Taastumine

  Kulmude tõstmise operatsioonijärgne taastumisperiood kestab ligikaudu 2 nädalat. Sinu ilu ja tervise kiireks paranemiseks vaatab arst Sinu seisundi enne operatsioonilt koju minekut hoolikalt üle ja annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Arst annab Sulle kaasa ka individuaalse ravimikomplekti. Nädala möödudes ootab arst Sind Clinica kliinikusse tagasi, et jälgida paranemisprotsessi.

   

  Kulmude tõstmise ajakava Clinica kliinikus

  Protseduuri kestus1-3 tundi
  Kliinikus (kohalik tuimestus)3-4 tundi
  Kliinikus (üldnarkoos)1 öö
  Tagasi tööl2 nädalat
  Naasmine normaalsesse elurütmi (sh sport)2-4 nädalat
  Parimate tulemuste ilmnemine2-3 kuud
  Kulmude tõstmise hindalates 2100 €

   

  Otsmiku ja kulmude plastika operatsioone teostavad: dr Peep Pree, dr Triin Vasar

  Broneeri konsultatsioon