Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104

.
Esteetiline kirurgia

Ilusüstid

Ilusüstid taastavad sinu nooruslikuma välimuse kiirelt ja tõhusalt. Clinica kliinikus toestavad ilu- ja täitesüste ohutult ainult tegevusluba omavad arstid. Vananedes ja näomiimika tagajärjel võivad Sinu näkku tekkida kortsud, huuled võivad kaotada vormikuse ja näokontuurid muutuda ebamäärasteks. Kosmeetikasalongides läbiviidavad protseduurid aga ei pruugi olla ootuspärased. Clinica kliinikus teeb ilusüste eriettevalmistusega arst, kes määrab vajalikud doosid ja piirkonnad ning viib protseduuri ka läbi.

 

Ilusüstide tulemus:

  • Sinu nägu muutub oluliselt nooruslikumaks ja siledamaks
  • kortsud tasanduvad
  • taastub näo värskus
  • huuled muutuvad volüümikamateks

 

Protseduurid

Ilusüstid on kiired ja kergesti talutavad protseduurid. Ilusüsti protseduuri on võimalik teha ka kohe pärast konsultatsiooni. Clinica arst süstib botuliintoksiini või hüaluroonhappe geeli imepisikeste annustena vajalikesse kohtadesse.

  • Kortsuravi ehk botuliintoksiini süstid pärsivad miimilisi lihaseid ja tasandavad kortse. Clinica kliinikus teostatud ilusüstide tulemusena ei kaota Sa oma näo ilmekust, Sinu nägu muutub hoopis oluliselt nooruslikumaks. Kasutatakse põhiliselt näo ülemises kolmandikus (laup, kulmud, silmanurgad). Botuliintoksiini toime miimilistesse lihastesse saabub 3 – 4 päeva jooksul.
  • Täitesüstid hüaluroonhappe geeliga annavad kiire ja efektse tulemuse, mis on koheselt nähtav. Kasutatakse noorusliku värskuse ja sileda naha taasloomiseks ning huulte suurendamiseks ja vormimiseks.

 

Taastumine

Ilusüstide süstimine pole kuigi traumaatiline ja Sa võid kohe pärast protseduuri Clinica kliinikust lahkuda. Pärast protseduuri võib süstekohtades olla tekkinud õrn punetus või vähene turse, mis kaob kiiresti ja mida on lihtne meigiga varjata. Ilusüstide tulemused kestavad pool aastat kuni aasta, seejärel oled oodatud protseduuri kordama Clinica kliinikusse.

 

Ilusüstide hind ja ajakava Clinica kliinikus

Protseduuri kestus20-30 minutit
Parimate tulemuste ilmnemine1 nädal
Botuliintoksiini süstide hindalates 280.-
Täitesüstide hind470.- ( Juvederm )

 

Ilusüste teostavad: dr Isabella Heido, dr Triin Vasar

 

Loe lisa Mis on rasvasüstid ja mille poolest need erinevad ilusüstidest?

Broneeri konsultatsioon