Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
  Esteetiline kirurgia

  Silmalaugude plastika

  Rasked ja allavajuvad silmalaud muudavad Sinu ilme väsinuks ning piiravad vaatevälja. Enamlevinult on silmaaluste kottide põhjus rasvkude, mis moodustab Sinu silma alla rasvapadja. Silmalaugude plastika on väga efektiivne vananemismärkide vähendaja ja on suhteliselt vähe traumaatiline. Aastate möödudes on võimalik operatsiooni korrata. Silmalaugude operatsioon on vajalik lõtvunud või turseliste laugude parandamiseks.

  lk4_4lk4_2
  lk4_4lk4_3

   

  Silmalaugude plastika tulemus:

  • tekib värskem ilme
  • kaob väsinud ja kurb ilme
  • paraneb vaateväli
  • kaovad silmaalused kotid ja rippuvad laud
  • vähenevad vananemismärgid

   

  Operatsioon

  Silmalaugude plastika on väga levinud ja sagedane operatsioon Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinikus ja on patsiendile suhteliselt vähe traumaatiline. Operatsiooni teeb kirurg kas ülemistele või alumistele laugudele või mõlemaile korraga. Operatsiooni käigus eemaldab kirurg Sinu silmade ümbrusest liigse naha ja rasva. Arst teostab operatsiooni, sõltuvalt patsiendi tundlikkusest, kohaliku tuimestuse või üldnarkoosiga. Silmalaugude korrigeerimist on võimalik teha ka koos näo- ja kaela korrektsiooniga. Operatsiooni tulemusi näed kohe, kuid lõplik silmalaugude paranemine võtab mõneti rohkem aega.

   

  Taastumine

  Silmalaugude operatsiooni järel on vajalik 7-10 päevane taastumisperiood. Enne operatsioonilt koju minekut vaatab arst Sinu seisundi hoolikalt üle ja annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Clinica kliiniku arst annab kaasa ka individuaalse ravimikomplekti, et silmalaud taastuksid võimalikult kiiresti ja õigesti. 3-4 päeva möödudes ootab arst Sind õmbluste eemaldamiseks Clinica kliinikusse tagasi.

   

  Silmalaugude plastika ajakava Clinica kliinikus

  Protseduuri kestus1-2 tundi
  Kliinikus (kohalik tuimestus)3-4 tundi
  Kliinikus (üldnarkoos)1 öö
  Õmbluste eemaldamine3-4 päeval
  Tagasi tööl4-10 päeva
  Täielik taastumine, sportimine10-14 päeva
  Parimate tulemuste ilmnemine2-4 kuud
  Silmade ülalaugude plastika hindalates 1430 €
  Silmade alalaugude plastika hindalates 1830 €
  Silmade üla- ja alalaugude plastika hindalates 2850 €

   

  Silmalaugude plastika operatsioone teostavad: dr Peep Pree, dr Triin Vasar

  Broneeri konsultatsioon