Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
  Esteetiline kirurgia

  Rasvaimu meestele

  Rasvaimu ehk liposuktsioon on efektiivne kirurgiline protseduur, mille käigus eemaldab Clinica kirurg rasvarakud probleemsest piirkonnast. Rasvaimu operatsiooni ehk liposuktsiooni käigus eemaldab Clinica kirurg rasvarakke piirkonnast, kus neid on ebaproportsionaalselt palju. Enamlevinult vajavad meestel rasvaimu: kõht, talje, puusad ja rinnad. Rasvaimu on lokaalse probleemse nahaaluse rasvkoe vähendamiseks ja ei ole mõeldud ülekaalulistele üldiseks kehakaalu langetamiseks. Rasvaimu on meeste hulgas väga populaarne ja tõhus operatsioon.

   

  Rasvaimu tulemus:

  • suureneb enesekindlus
  • esialgsed tulemused on koheselt näha
  • keha on rohkem proportsioonis
  • suureneb motivatsioon jätkata tervislike eluviisidega
  • tulemus on püsiv

   

  Operatsioon

  Rasvaimu operatsioonil teeb Clinica kirurg väikesed nahalõiked, mille kaudu sisestab kanüüli. Vaakumi abil imetakse probleemsetest piirkondadest rasva ühtlaselt. Kirurg jätab alles ka väikese nahaaluse rasvakihi, et Sinu nahapind jääks sile. Operatsiooni lõpus saad selga kompressioonriided, et toetada paranemist. Clinica kirurg teostab rasvaimu operatsiooni, sõltuvalt patsiendi tundlikkusest, kohaliku tuimestuse- või üldnarkoosiga.

  Taastumine

  Rasvaimu operatsiooni järel on vajalik 10-14 päevane taastumisperiood. Sinu kiireks paranemiseks vaatab arst Sinu seisundi enne operatsioonilt koju minekut hoolikalt üle ja annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Arst annab Sulle kaasa ka individuaalse ravimikomplekti. Nädala möödudes ootab arst Sind Clinica kliinikusse tagasi, et jälgida paranemisprotsessi.

   

  Rasvaimu ajakava Clinica kliinikus

  Protseduuri kestus1-5 tundi
  Kliinikuskuni 1 öö
  Tagasi tööl1-2 nädalat
  Naasmine normaalsesse elurütmi (sh seks)2-3 nädalat
  Täielik taastumine, sportimine6-8 nädalat
  Parimate tulemuste ilmnemine2-4 kuud
  Rasvaimu hindalates 2000 €

   

  Rasvaimu operatsiooni teostab: dr Ragnar Heido

  Broneeri konsultatsioon