Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104

.
Esteetiline kirurgia

Rasvaimu meestele

Rasvaimu ehk liposuktsioon on efektiivne kirurgiline protseduur, mille käigus eemaldab Clinica kirurg rasvarakud probleemsest piirkonnast. Rasvaimu operatsiooni ehk liposuktsiooni käigus eemaldab Clinica kirurg rasvarakke piirkonnast, kus neid on ebaproportsionaalselt palju. Enamlevinult vajavad meestel rasvaimu: kõht, talje, puusad ja rinnad. Rasvaimu on lokaalse probleemse nahaaluse rasvkoe vähendamiseks ja ei ole mõeldud ülekaalulistele üldiseks kehakaalu langetamiseks. Rasvaimu on meeste hulgas väga populaarne ja tõhus operatsioon.

 

Rasvaimu tulemus:

  • suureneb enesekindlus
  • esialgsed tulemused on koheselt näha
  • keha on rohkem proportsioonis
  • suureneb motivatsioon jätkata tervislike eluviisidega
  • tulemus on püsiv

 

Operatsioon

Rasvaimu operatsioonil teeb Clinica kirurg väikesed nahalõiked, mille kaudu sisestab kanüüli. Vaakumi abil imetakse probleemsetest piirkondadest rasva ühtlaselt. Kirurg jätab alles ka väikese nahaaluse rasvakihi, et Sinu nahapind jääks sile. Operatsiooni lõpus saad selga kompressioonriided, et toetada paranemist. Clinica kirurg teostab rasvaimu operatsiooni, sõltuvalt patsiendi tundlikkusest, kohaliku tuimestuse- või üldnarkoosiga.

Taastumine

Rasvaimu operatsiooni järel on vajalik 10-14 päevane taastumisperiood. Sinu kiireks paranemiseks vaatab arst Sinu seisundi enne operatsioonilt koju minekut hoolikalt üle ja annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Arst annab Sulle kaasa ka individuaalse ravimikomplekti. Nädala möödudes ootab arst Sind Clinica kliinikusse tagasi, et jälgida paranemisprotsessi.

 

Rasvaimu ajakava Clinica kliinikus

Protseduuri kestus1-5 tundi
Kliinikuskuni 1 öö
Tagasi tööl1-2 nädalat
Naasmine normaalsesse elurütmi (sh seks)2-3 nädalat
Täielik taastumine, sportimine6-8 nädalat
Parimate tulemuste ilmnemine2-4 kuud
Rasvaimu hindalates 1200.-

 

Rasvaimu operatsiooni teostab: dr Triin Vasar, dr Ragnar Heido

Broneeri konsultatsioon