Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
  Blogi
  Viimased postitused
  Plasikakirurgia ja COVID-19
  rindade suurendamine - Clinica - Peep Pree
  Kurjusekortsu eemaldamine ilusüstiga
  Facelift operatsioon
  Dr Peep Pree
  Silikoonrinnad ja rinnavähk
  Clinica Peep Pree
  Clinica: Silmalaugude korrigeerimine
  Ilusüstide võimalikud tüsistused
  Rindade suurendamine - Konsultatsioon
  Struktureeritud Allergan rinnaimplantaadid
  Rasvaimu- Clinica
  Ilukirurgia statistika - Clinica
  Rindade suurendamine ilma operatsioonita - JAH võimalik
  Rindade suurendamise probleemid
  ilukirurgia trendid-naine binokliga
  Naine peale rinnasuurendusoperatsiooni
  Kuidas nooruslikum välja näha
  Kuidas vabaneda inetust armist?
  5 põhjust, miks on iluoperatsioonid nii kallid

  Miks on külm aastaaeg parim aeg ilulõikuse tegemiseks?

  03.01.2020
  | Kategooria -> Konsultatsioon

  Sageli uurivad patsiendid, et millal on parim aeg suuremateks ilulõikusteks? Kas sügis ja talv on sobivad aastaajad suuremaks operatsiooniks? Clinica kliiniku kirurg Peep Pree rõhutab, et parima ilulõikuse tulemuse saavutamiseks arvesta kindlasti aastaajaga. Kuna suvel on soovitav suuremat kirurgilist sekkumist nõudvaid operatsioone vältida, planeeri oma ilulõikus just külmemale perioodile. Jahe sügis ja talv on parim aeg näiteks rasvaimu, kõhuplastika, rindade korrigeerimisesilmalaugude plastika, näo ja kaela korrektsiooni, otsmiku ja kulmude plastika ilulõikuste jaoks.

   

  6 põhjust, miks on just sügis ja talv parimad aastaajad suurte ilulõikuste tegemiseks:

  1. Sügisesel ja talvisel perioodil on päikese intensiivsus oluliselt nõrgem kui suvel. Päikese vähesus vähendab ohtu, et UV-kiirgus Sinu värsketele haavadele kahju teeb.

  2. Jahedamate ilmadega kannad rohkem riideid ning sallide ja kõrgete kaelustega on Sul hea varjata operatsioonijärgset paistetust.

  3. Mitmete iluoperatsioonide järgselt tuleb Sul kanda ka kompressioonsidemeid. Jahedamate ilmadega on kompressioonsidemete ja kompressioonpesu kandmine oluliselt mõnusam, kui lõõskava päikese käes.

  4. Ilulõikuse saad ajastada nii, et just Sulle sobival ajal, näiteks jõulude ning aastavahetuse paiku, on Sul hea võimalus oma parimat uut välimust nautida ja ehk lähematele sõpradelegi näidata.

  5. Sügisel ja talvel, sõltuvalt töökohast, võib Sul olla lihtsam töö juurest pikemat puhkust saada.

  6. On ilulõikuseid, millede eel soovitab arst kehakaalu vähendamist. Suvi on tavaliselt paljude jaoks aktiivne periood ning kaalukaotust on kergem saavutada. Ka on suve lõpp ning sügise algus Eesti tingimustes aeg, kus on saadaval palju värskeid ning maitsvaid puu- ja köögivilju, mille söömine tugevdab tervist ning soodustab kaalulangust.

   

  Kuigi ilulõikused ei ole meie ühiskonnas enam ammu ainult filmistaaride eesõigus, ei soovi me sageli oma operatsioone uudishimulike kolleegidega arutada. Sellepärast on mõistlik suuremaid lõikusi pikemalt ette planeerida ning ajastus täpselt läbi mõelda. Kui ilulõikuse paranemise ajale sättida näiteks uus juuksevärv ja soeng, kehakaalu kaotus  ja stiilimuutus garderoobis, aitavad need varjata Sinu uue ja parema välimuse peapõhjust.

  September on ikka olnud justkui teine uue aasta algus, kus „ kõik on uus.“ Just praegu on parim aeg hakata planeerima suuremat ilulõikust.  Helista ning lepi kokku konsultatsiooni aeg Clinica kliiniku tippspetsialistidega, et saavutada parim iluoperatsiooni tulemus.

   

  []
  1 Step 1
  Pane end kirja, et saada:
  sooduspakkumisi, nõuandeid, värskeid ilukirurgia uudiseid
  keyboard_arrow_leftPrevious
  Nextkeyboard_arrow_right
  Vulkano Design - WordPress kodulehe tegemine ja haldus