Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104

.
Blogi

Mida oodata ilukirurgi konsultatsioonilt?

03.01.2018
| Kategooria -> Blogi

Sageli küsivad Clinica patsiendid, et milleks on vajalik arsti iluoperatsioonieelne konsultatsioon ning mida sellelt oodata? Enne, kui Sa otsustad ilulõikusele minna, tuleb Sul käia ilukirurgi konsultatsioonil. Jälgi kindlasti, et ilukirurgia kliinik, kuhu sa lähed oleks tunnustatud mainega. Korraliku kliiniku puhul ei pea Sa kartma, et konsulteerimise asemel saad hoopis müügikõne, kus Sulle midagi „pähe määritakse.“

Mida ilukirurgi konsultatsioonilt oodata?:

1) Ilukirurgi konsultatsiooni eesmärk on, koostöös patsiendi soovide ning arsti kogemusega, leida parim viis patsienti häiriva iluprobleemi lahendamiseks. Hea arst oskab ka vahet teha, kas vajalik on kirurgiline sekkumine või on kõnealune probleem hoopis lahendatav mõne kosmetoloogilise (mitte kirurgilise) meetodiga.

2) Sageli on patsient hankinud internetist informatsiooni, mis ei pruugi aga alati õige olla. Kuna kõik inimesed on erinevad, ei ole olemas kõikidele sobivaid lahendusi. Arst, tuginedes oma varasematele kogemustele, selgitab patsiendile, mida saab tema välimuses operatsiooniga muuta.

3) Konsultatsioonil arst selgitab Sulle põhjalikult konkreetse operatsiooni plusse ja miinused.

4) Arst annab Sulle juhised operatsiooni eelseks hoolduseks, et saada parima võimalik tulemus.

5) Samuti saad kliinikust kaasa infomaterjalid operatsiooni järgseks hoolduseks.

6) Vaat, et kõige olulisemaks on, jätta endale konsultatsioonijärgne järelemõtlemise periood, et saaksid rahulikult tutvuda arsti antud materjalidega ja mõelda operatsiooni vajalikkusest.

Mida ei ole mõistlik ilukirurgi konsultatsioonilt oodata?:

Ilukirurg on arst, mitte ilukonsultant. Konsultatsioonile minnes peab patsient teadma natuke rohkem, kui ainult seda, et ta tahab saada ilusamaks. Kui näiteks pimesoole lõikusega on kõigile täpselt selge, mida on vaja lõigata ja miks, vajab ilulõikus põhjalikku läbimõtlemist. Oluline on keskenduda sellele, mis Sind enda juures tegelikult häirib. Sa ei pea täpselt teadma millist lõikust Sa vajad. Küll aga pead sa teadma, (ja olema valmis arstile ka välja ütlema), mis täpselt Sind häirib, et Sinu arst saaks soovitada parima viisi just Sinu probleemi lahendamiseks.

Clinica ilukirurgi konsultatsiooni eesmärgiks on probleemidele parima lahenduse leidmine. Clinica konsultatsioonilt saab patsient kvaliteetse nõustamise ning kaasa põhjalikud materjalid, et enne otsuse langetamist kõik korralikult läbi kaaluda. Broneeri aeg Clinica konsultatsioonile, et teha, koostöös oma arstiga, läbimõeldud otsus!

 

1 Step 1
Pane end kirja, et saada:
sooduspakkumisi, nõuandeid, värskeid ilukirurgia uudiseid
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder