Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104

.
Blogi
Rasvaimu- Clinica

Kas Sinu keha saaks ilusaks ja proportsiooni peale rasvaimu?

18.11.2018
| Kategooria -> Blogi

Kes meist ei Sooviks saada ilusat ja proportsioonis keha? Kas teed trenni ja toitud tervislikult, kuid siiski leidub Sinu kehal piirkondasid, mida tervislike eluviisidega saledaks ei saa? Kui jah, võiksid kaaluda rasvaimu ehk liposuktsioon protseduuri läbimist.

Esteetilise Kirurgia Erakliiniku Clinica tippkirurg Dr Triin Vasar rõhutab, et rasvaimu ei ole kaalulangetamise meetod. Kaalu langetamine ja keha vormi saamine peab tulenema elustiili muutmisest. Naistel on sagedamini probleemseteks piirkondadeks reite külgjed ning kõht, meestel on kõige suuremaks murekohaks naiseliku kujuga rinnad. Kui Sa teed piisavalt trenni ning toitud tervislikult, aga su kehal on siiski rasvapadjakesed, ja sa soovid parem välja näha, on tõhusaimaks meetodiks kindlasti rasvaimu. Parem välimus annab Sulle omakorda suurema enesekindluse, et olla julgem, rõõmsam ja edukam!

Järgnevalt selgitab Dr Triin Vasar täpsemalt, mis on rasvaimu ning mida on rasvaimuga võimalik saavutada.

Rasvaimu ehk liposuktsioon on vaakumi abil rasvakogu eemaldamine Sinu keha piirkonnast, kus rasvarakke on ebaproportsionaalselt palju. Piirkonda, kus rasvaimu teostatakse, üldjuhul rasv enam tagasi ei teki. Rasvaimu operatsioonil teeb kirurg väikesed nahalõiked, mille kaudu sisestab kanüüli ja vaakumi abil imetakse probleemsetest piirkondadest ühtlaselt rasvarakke. Clinica kliiniku kirurg jätab alles siiski väikese nahaaluse rasvakihi, et Sinu nahapind jääks sile. Arvestada tuleb aga sellega, et kui sa näiteks tulevikus võtad tuntavalt kaalus juurde, võib rasva hulk kasvada kõrvalolevates piirkondades.

Rasvaimust jäävad kehale tagasihoidlikud umbes poole sentimeetrised armid. Clinica erakliiniku kirurg paigutab sisselõiked ebasümmeetriliselt, et need oleksid Sinu kehal vähe märgatavad. Peale rasvaimu lõikust tuleb umbes kuu aega kanda ka kompressioonpesu, et Sinu nahk tõmbuks ilusasti ja ühtlaselt tagasi. Parimate tulemuste tagamiseks soovitab Clinica kirurg Dr Triin Vasar võimalikult kiiresti naasta oma aktiivsesse elurütmi – jätkata tervisliku toitumise ning treeningutega. Rasvaimu operatsiooni lõplikke tulemusi näed kuni 6 kuu möödudes.

Clinica erakliiniku kirurg Dr Triin Vasar täiendab, et tänapäeval on rasvaimu osakaal muutunud väiksemaks, sest inimesed on järjest enam sportlikumad ning üldjuhul saadakse end siiski vormi spordi ja tervisliku toitumise abil.

Kui aga Sinu kehal on piirkondasid, mida trenni ning tervisliku toitumisega vormi ei saa, on püsivate tulemuste saavutamiseks kindlasti abi rasvaimu operatsioonist. Esteetilise Kirurgia Erakliinikus Clinica teostatav rasvaimu ehk liposuktsioon parandab Sinu figuuri märkimisväärselt ning Sinu keha muutub veetlevamaks, sihvakamaks ning nooruslikumaks. Rasvaimu operatsioone teostame nii naistele kui ka meestele. Võta meiega ühendust juba täna ning lepi kokku aeg rasvaimu konsultatsiooniks.

 

1 Step 1
Pane end kirja, et saada:
sooduspakkumisi, nõuandeid, värskeid ilukirurgia uudiseid
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder