Avatud E-R 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
  Blogi
  Viimased postitused
  Plasikakirurgia ja COVID-19
  rindade suurendamine - Clinica - Peep Pree
  Kurjusekortsu eemaldamine ilusüstiga
  Facelift operatsioon
  Dr Peep Pree
  Silikoonrinnad ja rinnavähk
  Clinica Peep Pree
  Clinica: Silmalaugude korrigeerimine
  Ilusüstide võimalikud tüsistused
  Rindade suurendamine - Konsultatsioon
  Struktureeritud Allergan rinnaimplantaadid
  Rasvaimu- Clinica
  Ilukirurgia statistika - Clinica
  Rindade suurendamine ilma operatsioonita - JAH võimalik
  Rindade suurendamise probleemid
  ilukirurgia trendid-naine binokliga
  Naine peale rinnasuurendusoperatsiooni
  Kuidas nooruslikum välja näha
  Kuidas vabaneda inetust armist?
  5 põhjust, miks on iluoperatsioonid nii kallid
  Rasvaimu- Clinica

  Kas Sinu keha saaks ilusaks ja proportsiooni peale rasvaimu?

  18.11.2018
  | Kategooria -> Konsultatsioon

  Kes meist ei Sooviks saada ilusat ja proportsioonis keha? Kas teed trenni ja toitud tervislikult, kuid siiski leidub Sinu kehal piirkondasid, mida tervislike eluviisidega saledaks ei saa? Kui jah, võiksid kaaluda rasvaimu ehk liposuktsioon protseduuri läbimist.

  Esteetilise Kirurgia Erakliiniku Clinica tippkirurg Dr Triin Vasar rõhutab, et rasvaimu ei ole kaalulangetamise meetod. Kaalu langetamine ja keha vormi saamine peab tulenema elustiili muutmisest. Naistel on sagedamini probleemseteks piirkondadeks reite külgjed ning kõht, meestel on kõige suuremaks murekohaks naiseliku kujuga rinnad. Kui Sa teed piisavalt trenni ning toitud tervislikult, aga su kehal on siiski rasvapadjakesed, ja sa soovid parem välja näha, on tõhusaimaks meetodiks kindlasti rasvaimu. Parem välimus annab Sulle omakorda suurema enesekindluse, et olla julgem, rõõmsam ja edukam!

  Järgnevalt selgitab Dr Triin Vasar täpsemalt, mis on rasvaimu ning mida on rasvaimuga võimalik saavutada.

  Rasvaimu ehk liposuktsioon on vaakumi abil rasvakogu eemaldamine Sinu keha piirkonnast, kus rasvarakke on ebaproportsionaalselt palju. Piirkonda, kus rasvaimu teostatakse, üldjuhul rasv enam tagasi ei teki. Rasvaimu operatsioonil teeb kirurg väikesed nahalõiked, mille kaudu sisestab kanüüli ja vaakumi abil imetakse probleemsetest piirkondadest ühtlaselt rasvarakke. Clinica kliiniku kirurg jätab alles siiski väikese nahaaluse rasvakihi, et Sinu nahapind jääks sile. Arvestada tuleb aga sellega, et kui sa näiteks tulevikus võtad tuntavalt kaalus juurde, võib rasva hulk kasvada kõrvalolevates piirkondades.

  Rasvaimust jäävad kehale tagasihoidlikud umbes poole sentimeetrised armid. Clinica erakliiniku kirurg paigutab sisselõiked ebasümmeetriliselt, et need oleksid Sinu kehal vähe märgatavad. Peale rasvaimu lõikust tuleb umbes kuu aega kanda ka kompressioonpesu, et Sinu nahk tõmbuks ilusasti ja ühtlaselt tagasi. Parimate tulemuste tagamiseks soovitab Clinica kirurg Dr Triin Vasar võimalikult kiiresti naasta oma aktiivsesse elurütmi – jätkata tervisliku toitumise ning treeningutega. Rasvaimu operatsiooni lõplikke tulemusi näed kuni 6 kuu möödudes.

  Clinica erakliiniku kirurg Dr Triin Vasar täiendab, et tänapäeval on rasvaimu osakaal muutunud väiksemaks, sest inimesed on järjest enam sportlikumad ning üldjuhul saadakse end siiski vormi spordi ja tervisliku toitumise abil.

  Kui aga Sinu kehal on piirkondasid, mida trenni ning tervisliku toitumisega vormi ei saa, on püsivate tulemuste saavutamiseks kindlasti abi rasvaimu operatsioonist. Esteetilise Kirurgia Erakliinikus Clinica teostatav rasvaimu ehk liposuktsioon parandab Sinu figuuri märkimisväärselt ning Sinu keha muutub veetlevamaks, sihvakamaks ning nooruslikumaks. Rasvaimu operatsioone teostame nii naistele kui ka meestele. Võta meiega ühendust juba täna ning lepi kokku aeg rasvaimu konsultatsiooniks.

   

  []
  1 Step 1
  Pane end kirja, et saada:
  sooduspakkumisi, nõuandeid, värskeid ilukirurgia uudiseid
  keyboard_arrow_leftPrevious
  Nextkeyboard_arrow_right
  Vulkano Design - WordPress kodulehe tegemine ja haldus