Avatud E-R 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
  Blogi
  Viimased postitused
  Plasikakirurgia ja COVID-19
  rindade suurendamine - Clinica - Peep Pree
  Kurjusekortsu eemaldamine ilusüstiga
  Facelift operatsioon
  Dr Peep Pree
  Silikoonrinnad ja rinnavähk
  Clinica Peep Pree
  Clinica: Silmalaugude korrigeerimine
  Ilusüstide võimalikud tüsistused
  Rindade suurendamine - Konsultatsioon
  Struktureeritud Allergan rinnaimplantaadid
  Rasvaimu- Clinica
  Ilukirurgia statistika - Clinica
  Rindade suurendamine ilma operatsioonita - JAH võimalik
  Rindade suurendamise probleemid
  ilukirurgia trendid-naine binokliga
  Naine peale rinnasuurendusoperatsiooni
  Kuidas nooruslikum välja näha
  Kuidas vabaneda inetust armist?
  5 põhjust, miks on iluoperatsioonid nii kallid

  Ilukirurgia – kas tõesti ainult edevatele ja rikastele?

  02.03.2017
  | Kategooria -> Muu

  Tihtipeale peetakse ilukirurgiat edevate ning rikaste inimeste lõbuks. Mis aga tegelikult iseloomustab ilukirurgia operatsioonile minevat inimest? Kas oma välimuse muutmise soovis peitub tõesti ainult edevus või soovid siin karmis maailmas olla oluliselt edukam? Võib-olla tunned hoopis järgnevast kirjeldusest ennast ära? Esteetilise Kirurgia Erakliiniku Clinica juhataja Dr Peep Pree annab ülevaate, mis iseloomustab ilukirurgia patsienti.

  Clinica patsiendid on küll erinevad oma vanuselt ning oma soovidelt, kuid neid kõiki ühendavad mitmed omadused. Clinica ilukliiniku patsiendid on üle keskmise nõudlikumad oma välimuse suhtes. Nad ei rahuldu keskpärasusega, vaid tahavad saavutada parimat võimalikku tulemust. Nad teavad ning oskavad hinnata enesega rahulolu tunnet. Kindlasti on nad heas mõttes veidikene edevamad ning perfektsionistlikumad, kui keskmine inimene.

  Suur osa Clinica patsiente on äärmiselt ambitsioonikad ja edasipüüdlikud. Edukad naised teavad, kui tähtis ja vajalik on hea mulje jätmine, sest ilusad inimesed löövad märgatavalt paremini läbi nii oma töös kui ka igapäevases elus.

  Dr Pree toob välja ka selle, et Clinica patsiendid on üle keskmise sotsiaalsemad. Neil on reeglina suurem tutvusringkond ning neid võib pidada aktiivseteks suhlejateks. Nad ei karda oma arvamust avaldada, kuid nad on ka väga head kuulajad ning äärmiselt õpihimulised.

  Kõik need positiivsed omadused on märgiks, et inimene, kes soovib elus paremini läbi lüüa, laseb suure tõenäosusega mingil eluetapil teostada iluoperatsiooni. Clinica Erakliiniku patsient on positiivse ellusuhtumisega ning teadlik, et iluoperatsiooni läbimine mõjutab elukvaliteedi kasvu läbi enesekindluse ning enesega rahulolu suurenemise.

  Vananemine toimub paratamatult meie kõigiga, kuid iluoperatioonidega on vananemist võimalik pikkadeks aastateks edasi lükata. Kui soovid välja näha kaunim ja nooruslikum, võta ühendust Clinica Erakliiniku tippspetsialistiga ning lepi kokku aeg iluoperatsiooni konsultatsiooniks. Clinica ilukirurgide pikaajalised kogemused ning tipptasemel aparatuur aitavad Sul saavutada parima iluoperatsiooni tulemuse, et saaksid nautida noorust ning ilu veel pikki aastaid. Võta meiega ühendust juba täna!

   

  []
  1 Step 1
  Pane end kirja, et saada:
  sooduspakkumisi, nõuandeid, värskeid ilukirurgia uudiseid
  keyboard_arrow_leftPrevious
  Nextkeyboard_arrow_right
  Vulkano Design - WordPress kodulehe tegemine ja haldus