Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104

.
Blogi
Viimased postitused
Clinica_zoomi efekt kasvatab ilukirurgia populaarsust
Silmalaugude plastika - Clinica
Plasikakirurgia ja COVID-19
rindade suurendamine - Clinica - Peep Pree
Kurjusekortsu eemaldamine ilusüstiga
Facelift operatsioon
Dr Peep Pree
Silikoonrinnad ja rinnavähk
Clinica Peep Pree
Clinica: Silmalaugude korrigeerimine
Ilusüstide võimalikud tüsistused
Rindade suurendamine - Konsultatsioon
Struktureeritud Allergan rinnaimplantaadid
Rasvaimu- Clinica
Ilukirurgia statistika - Clinica
Rindade suurendamine ilma operatsioonita - JAH võimalik
Rindade suurendamise probleemid
ilukirurgia trendid-naine binokliga
Naine peale rinnasuurendusoperatsiooni
Kuidas nooruslikum välja näha
Kuidas vabaneda inetust armist?
5 põhjust, miks on iluoperatsioonid nii kallid

Ilukirurgia – kas tõesti ainult edevatele ja rikastele?

02.03.2017
| Kategooria -> Muu

Tihtipeale peetakse ilukirurgiat edevate ning rikaste inimeste lõbuks. Mis aga tegelikult iseloomustab ilukirurgia operatsioonile minevat inimest? Kas oma välimuse muutmise soovis peitub tõesti ainult edevus või soovid siin karmis maailmas olla oluliselt edukam? Võib-olla tunned hoopis järgnevast kirjeldusest ennast ära? Esteetilise Kirurgia Erakliiniku Clinica juhataja Dr Peep Pree annab ülevaate, mis iseloomustab ilukirurgia patsienti.

Clinica patsiendid on küll erinevad oma vanuselt ning oma soovidelt, kuid neid kõiki ühendavad mitmed omadused. Clinica ilukliiniku patsiendid on üle keskmise nõudlikumad oma välimuse suhtes. Nad ei rahuldu keskpärasusega, vaid tahavad saavutada parimat võimalikku tulemust. Nad teavad ning oskavad hinnata enesega rahulolu tunnet. Kindlasti on nad heas mõttes veidikene edevamad ning perfektsionistlikumad, kui keskmine inimene.

Suur osa Clinica patsiente on äärmiselt ambitsioonikad ja edasipüüdlikud. Edukad naised teavad, kui tähtis ja vajalik on hea mulje jätmine, sest ilusad inimesed löövad märgatavalt paremini läbi nii oma töös kui ka igapäevases elus.

Dr Pree toob välja ka selle, et Clinica patsiendid on üle keskmise sotsiaalsemad. Neil on reeglina suurem tutvusringkond ning neid võib pidada aktiivseteks suhlejateks. Nad ei karda oma arvamust avaldada, kuid nad on ka väga head kuulajad ning äärmiselt õpihimulised.

Kõik need positiivsed omadused on märgiks, et inimene, kes soovib elus paremini läbi lüüa, laseb suure tõenäosusega mingil eluetapil teostada iluoperatsiooni. Clinica Erakliiniku patsient on positiivse ellusuhtumisega ning teadlik, et iluoperatsiooni läbimine mõjutab elukvaliteedi kasvu läbi enesekindluse ning enesega rahulolu suurenemise.

Vananemine toimub paratamatult meie kõigiga, kuid iluoperatioonidega on vananemist võimalik pikkadeks aastateks edasi lükata. Kui soovid välja näha kaunim ja nooruslikum, võta ühendust Clinica Erakliiniku tippspetsialistiga ning lepi kokku aeg iluoperatsiooni konsultatsiooniks. Clinica ilukirurgide pikaajalised kogemused ning tipptasemel aparatuur aitavad Sul saavutada parima iluoperatsiooni tulemuse, et saaksid nautida noorust ning ilu veel pikki aastaid. Võta meiega ühendust juba täna!

 

[]
1 Step 1
Pane end kirja, et saada:
sooduspakkumisi, nõuandeid, värskeid ilukirurgia uudiseid
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Vulkano Design - WordPress kodulehe tegemine ja haldus