Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104

.
Blogi

6 nippi, kuidas valida ilukirurgia kliinikut

25.07.2016
| Kategooria -> Blogi

Ilulõikust planeerides tekib tihti küsimus, kuidas valida ilukliinikut. Kas kuulata ainult sõbranna soovitusi, lugeda internetist kommentaare või vaadata, kas firmal on usaldust tekitav veebilehekülg? Internetis on saadaval väga palju informatsiooni, aga asjakohase ning tõese teabe leidmine nõuab omajagu oskuseid ja kogemusi. Seepärast on ülimalt oluline lõikuse tegijat hoolikalt valida. Loe järgnevalt 6 nippi, mille järgi valida ilukliinikut.
1)      Pane tähele, et ilukirurgia on kaubanduslik sõna, mida kiputakse laialt vääriti kasutama. Eesti Terviseamet on reglementeerinud termini plastika- ja rekonstruktiivkirurgia. Enne plastikakirurgia kliiniku valimist kontrolli arstide ja kliinikute litsentse ning kliinikute tegevuslubasid Eesti Terviseameti registrist http://mveeb.sm.ee/Tegevusload.

2)      Teine kvaliteedi näitaja, mida tuleb suuremate operatsioonid valikul jälgida, on erihaigla staatus. Erihaiglatel on lubatud patsiente operatsioonijärgselt hoida kliinikus üleöö. Enamikes plastikakirurgiakliinikutes on seaduslikult lubatud ainult ambulatoorne tegevus ja selle reegli vastu tihti eksitakse. Kas Sina soovid riskida suure operatsiooni tegemisega kirurgiakliinikus, kus seadused ei kehti?

3)      Oluline on ka uurida, kas kliinikus on kaasaegne aparatuur Sinu soovitud ilulõikuse tegemiseks. Kas vananenud aparatuuriga operatsioon tundub ahvatlev?

4)      Uuri ka sõbrannadelt, kes on sarnase operatsiooni läbi teinud, nende kogemusi. Ära unusta aga eristada erineva raskusastmega operatsioone, sest kui plaanid rindade suurendamise operatsiooni, ei pruugi parimaks osutuda sõbrannale ilusüste teinud arst.

5)      Arsti ning patsiendi omavaheline sobivus on iluoperatsioonide puhul olulisem, kui nö tavaoperatsiooni korral. Kohtu ilukirurgiga operatsiooni eelsel konsultatsioonil ja küsi endalt, kas Sa tunned ennast selle arstiga nii mugavalt, et julged temaga kõik vajalikud teemad läbi arutada? Eriti suure operatsiooni eel võta endale ka rohkelt mõtlemisaega.

6)      Kindlasti pööra tähelepanu sellele, kuidas kliinik valmistub selleks, kui midagi läheb halvasti. Kuigi meile kõigile meeldib oodata ja loota parimat, võib kirurgias midagi ka ebaõnnestuda. Uuri, kas arstil on olemas varuplaan? Ja varuplaani varuplaan? Clinica arstid räägivad patsientidele alati ausalt nii operatsiooniga kaasnevatest meeldivatest kui ka ebameeldivatest asjadest.

Clinica ilukirurgiakliiniku personal koosneb kogemustega litsentseeritud spetsialistidest. Samuti on Clinica kliinikul olemas erihaigla staatus ning riigipoolne plastika- ja rekonstruktiivkirurgia tegevusluba. Clinica ilukirurgia erakliinik vastab riiklikele nõuetele, nagu ka Tartu Ülikoolikliinikum, SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla ja Taastava Kirurgia Kliinik. Broneeri julgelt aeg konsultatsioonile juba täna!

 

1 Step 1
Pane end kirja, et saada:
sooduspakkumisi, nõuandeid, värskeid ilukirurgia uudiseid
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder