Avatud E-R 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
  Blogi
  Viimased postitused
  Plasikakirurgia ja COVID-19
  rindade suurendamine - Clinica - Peep Pree
  Kurjusekortsu eemaldamine ilusüstiga
  Facelift operatsioon
  Dr Peep Pree
  Silikoonrinnad ja rinnavähk
  Clinica Peep Pree
  Clinica: Silmalaugude korrigeerimine
  Ilusüstide võimalikud tüsistused
  Rindade suurendamine - Konsultatsioon
  Struktureeritud Allergan rinnaimplantaadid
  Rasvaimu- Clinica
  Ilukirurgia statistika - Clinica
  Rindade suurendamine ilma operatsioonita - JAH võimalik
  Rindade suurendamise probleemid
  ilukirurgia trendid-naine binokliga
  Naine peale rinnasuurendusoperatsiooni
  Kuidas nooruslikum välja näha
  Kuidas vabaneda inetust armist?
  5 põhjust, miks on iluoperatsioonid nii kallid
  5 põhjust, miks on iluoperatsioonid nii kallid

  5 põhjust, miks on iluoperatsioonid nii kallid

  07.02.2017
  | Kategooria -> Muu

  Oled mõelnud iluoperatsioonile, aga hind ehmatab hinge kinni? Oled mõelnud, et miks iluoperatsioonid ometi nii kallid on?  Dr Peep Pree toob välja 5 peamist põhjust, mis kujundavad iluoperatsioonide hindasid Esteetilise Kirurgia Erakliinukus Clinica.

  1. Olulist rolli iga eduka operatsiooni puhul mängib kaasaegne aparatuur. Kõrgkvaliteetne ja kaasaegne ilukirurgia aparatuur on äärmiselt kallis ja töökindel. Vanad operatsioonitarvikud ei tundu just eriti usaldusväärsed nii suure ja elumuutva otsuse juures.

  2. Ilukirurgia protseduuride hinda tuleb arvestada kõik ravimid ja tooted, ilma milleta ei ole võimalik operatsiooni teostada. Siia kuuluvad kõikvõimalikud proteesid, ravimid ning ravimite varud olenevalt patsiendi individuaalsusest.

  3. Väga tähtis hinna komponent on personali töötasud. Iluoperatsiooni läbiviimiseks on vaja tervet meeskonda, kes kõik kannavad hoolt patsiendi opereerimise eest, et kogu iluoperatsiooni protsess ja tulemus oleksid äärmiselt kvaliteetsed.  Dr Pree väärtustab ning motiveerib ka kogu Clinica erakliiniku personali väga kõrgelt.

  4. Iluoperatsioonide hinnas sisalduvad kõik litsentsid, mida nii Clinica ilukirurgiakliinik kui ka kirurgid oma töö tegemiseks vajavad. Kas Sina julgeksid lasta end opereerida kirurgil, kellel puudub tegevusluba?

  5. Ilukirurgia protseduuride hinda tuleb arvestada ka personali täiendkoolituste maksumus, mis on ühed kallimad maailmas. Et püsida kursis kõige uuemate ning turvalisemate iluoperatsioonide tehnoloogiaga, käis Dr Peep Pree eelmisel aastal end väljaspool Eestit täiendamas lausa 6 korda.

  Iluoperatsioonid tundvad esmapilgul küll kallid, kuid tegelikult sisaldab hind paljusid hädavajalikke komponente. Parima operatsioonitulemuse saavutamiseks on äärmiselt tähtis tehtava iluoperatsiooni kvaliteet! Kindlasti ära unusta enne ilukliiniku valimist  uurida põhjalikult ka kliiniku ning kirurgi tausta. Kogenud, litsentseeritud ja parimat tehnoloogiat omav kirurg saavutab alati parima tulemuse Sinu ohutust ja lõpptulemust arvestades.

  Soovid püsivalt muuta oma välimust ning tagada parima esteetilise tulemuse? Clinica erakliiniku kogemustega litsentseeritud spetsialistid tutvustavad Sulle iga protseduuri üksikasju, operatsiooni käiku, oodatavaid tulemusi ning vastavad Sinu igale küsimusele. Helista ning lepi kokku aeg konsultatsiooniks!

   

  []
  1 Step 1
  Pane end kirja, et saada:
  sooduspakkumisi, nõuandeid, värskeid ilukirurgia uudiseid
  keyboard_arrow_leftPrevious
  Nextkeyboard_arrow_right
  Vulkano Design - WordPress kodulehe tegemine ja haldus