Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104

.

Soovid nooruslikum välja näha?

Clinica_kuidas nooruslikum välja näha

Kas soovid, et Sinu nägu näeks välja puhanum, värskem ja nooruslikum? Vananedes meie näonahk lõtvub, kaob nooruslik pehmus ja nägu muutub nurgelisemaks. Kas ja kuidas on võimalik vananemise ilminguid vähendada ning taastada oma näo nooruslik ja puhanud ilme? Pikaajaliste kogemustega Dr Triin Vasar selgitab, kuidas saavutada efektiivne ja noorulikum välimus läbi näo ja kaela korrektsiooni operatsiooni Esteetilise Kirurgia Erakliinikus Clinica.

Esmane kohtumine arstiga – kas näo korrektsioon on sulle?

Teie esimesel kohtumisel selgitab arst põhjalikult välja Sinu ootused välimusele ning näo ja kaela korrektsiooni operatsiooni vajaduse ja sobivuse. Clinica kirurg selgitab konsultatsioonil Sulle operatsiooni käiku ja meetodit, annab põhjaliku ülevaate kõigest, millega tuleb enne ja peale operatsiooni arvestada ning vastab igale Sinu küsimusele.

Nägu ja kaela korrigeeriv operatsioon

Näo ja kaela korrektsiooni operatsiooni käigus tõstab kirurg sügavamate õmbluste abil ära vajunud koed tagasi omale kohale ja lõikab ära üleliigse naha. Näo ja kaela korrektsioon hõlmab põski, põsesarnu, lõuaalust piirkoda ja kaela. Näol teeb kirurg lõiked sageli kõrvade ette ja taha ning juuste piirile. Kaela korrigeerib Clinica erakliiniku kirurg sisemiste õmblustega, keerulisematel juhtudel tuleb teha ka lisalõikeid.

Taastumine ja tulemus

Dr Vasar selgitab, et näo ja kaela korrektsiooni on väga efektiivne noorulikuma välimuse saavutamise operatsioon, kuid on samas küllaltki traumaatiline ja pikka paranemisaega nõudev. Peale operatsiooni soovitab Clinica erakliiniku kirurg Sul kanda parima tulemuse saavutamiseks nägu, kaela ning lõuaalust toetavat sidet. Peale operatsiooni arvesta ka kuni 4 nädalase kodusolemise ajaga.Tea, et näo ja kaela korrektsiooni operatsiooni tulemused kestavad küll 15-20 aastat, kuid lõplikke operatsiooni tulemusi näed alles 6 kuud pärast operatsiooni.

Sinu noorem välimus

Peale näo ja kaela operatsiooni edukat paranemisperiooni näed nooruslikum välja pikki aastaid ja tunned ennast märgatavamalt paremini. Mis oleks, kui laseksid pool aastat peale näo korrigeerimist mõnel võõral oma vanust arvata? Mis sa arvad, kui palju võõras Sinu vanuseks siis pakub?

Ära unusta ka järjepidevat hooldust

Peale operatsiooni investeeri kindlasti ka näohooldusesse, et operatsiooni tulemus ja seega ja Sinu näo nooruslikkus püsiks võimalikult kaua. Äärmiselt oluline on, et kasutaksid päikesekaitset sisaldavaid kreeme, et vältida naha enneaegset vananemist. Peale näo ja kaela operatsiooni hoidu ka suurest kaalukaotusest, sest naha nn ära vajumine toimub rasvahulga vähenedes.

Soovid vähendada vananemise ilminguid ning taastada oma näo nooruslikku ning puhanud ilmet? Kontakteeru Esteetilise Kirurgia Erakliiniku Clinica tippkirurgidega juba täna ning lepi kokku aeg näo ja kaela operatsiooni konsultatsiooniks. Kaota allavajunud suunurgad, topeltlõug ning soovimatud vaod ja kortsud oma näost jäädavalt.