Avatud E-N 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104

.

LHV väikelaen iluteenuste ostuks!

Teeme finantseerimisel koostööd LHV-ga ja pakume võimalust tasuda oma ostu eest kuumaksetena osade kaupa. Väikelaen on tagatiseta.

  • Laenusumma kuni 10 000 eurot
  • Ei ole vaja sissemakset
  • Vastus taotlusele mõne hetkega
  • Intress alates 15,9% laenujäägilt
  • Tasuta ennetähtaegne tagastamine
  • Väikelaenu võtmiseks ei pea sul olema LHV pangakontot.

Esita taotlus->

Järgneva sammuna peate sisse logima kasutades ID-kaarti, Mobiil-ID või pangaparoole. Pärast taotluse esitamist arvutame mõne hetkega välja sinu personaalse limiidi, mille ulatuses saad 90 päeva jooksul võtta väikelaenu. Sul on võimalus võtta oma ostu tasumiseks täpne summa ja soovi korral võid ülejäänud limiiti kasutusele võtta ka hiljem. Samuti on Sul võimalus ka kogu limiit korraga välja võtta.

Lepingu saad sõlmida kodust lahkumata. Pärast lepingu sõlmimist kanname soovitud summa sinu pangakontole ja seejärel saad oma ostu eest tavapärasel viisil tasuda. Tagasi maksad osade kaupa.

Küsimuste korral helista 680 2700 või kirjuta finance@lhv.ee. Iga päev 9–21.

Mõtle oma laenuotsus alati läbi.

Väikelaenu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/vaikelaen ja küsi nõu meie asjatundjalt. Väikelaenu igakuise osamakse suurus on 55,67 € ja krediidi kulukuse määr on 23,57% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 1500 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 29,9 €, laenu tasumise periood 36 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 2034,84 €.