Avatud E-R 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104

Kõik soovitused

kee_nagu-1

Tegemist on vaieldamatult Eesti parima ja usaldusväärseima kliinikuga. Oma tervise ja ilu kellegi hoolde andmine on suur risk ja mitte igapäevane “millist teed ma täna joon ” valik. Samuti sellisele riskantsele ettevõtmisele, soovituse jagamine on ääretult delikaatne ja tõsine otsus. Kuid kuna ma tõesti olen Clinica iga teenusega rahule jäänud , jagan ma 101% soovitust selle kliiniku kasuks valimisel.
teenused_joon
Kee

maarika_

Terve rindadesuurenduse operatsioon möödus väga meeldivalt ning olen ülimalt tänulik oma arstile dr Preele, kes oli väga aus ja toetav. Olen tulemusega väga rahul, sest isegi head tuttavad pole aru saanud, et mulle on tehtud rinnasuurendusoperatsioon. Dr Pree teab väga hästi, mida ta teeb. Julgen öelda, et ta on oma ala vaieldamatu professionaal. Ainus, mida kahetsen, on see, et ma juba varem ei läinud Clinicasse operatsioonile.
teenused_joon
Maarika

ivo_

Häbenesin oma lõtvunud rindu pikka aega kuni ühel hetkel otsustasin probleemiga tegeleda ja läksin Clinica kliinikusse konsultatsioonile. Rääkida sellest julgesin ainult oma naisega, sõpradega mitte. Suur aga oli minu üllatus, kui sain kirurgilt teada, et rippuvate rindadega on teisigi mehi ja operatsioon ei olegi nii hirmuäratav. Soovitan kõikidel meestel kirurgi mitte karta ja pöörduda Clinica kliinikusse konsultatsioonile. Arst teeb kõik nn puust ja punaselt selgeks ja üle pikkade aastate tunnen ennast super hästi. Aitäh.

teenused_joon
Ivo